Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

2019 metų pavasario - vasaros mados naujienos Lietuvos kūrėjų gaminiuose

Pavasaris ant nosies, o spintoje vien tamsūs, stori ir sunkūs drabužiai. Galvoje kirba mintis, kad ir vėl nėra ko apsirengti.
Nuotraukos

2019.03.06.

Pavasaris ant nosies, o spintoje vien tamsūs, stori ir sunkūs drabužiai. Galvoje kirba mintis, kad ir vėl nėra ko apsirengti. Laimei, jau šį šeštadienį „Žalgirio” arenoje vyksiančioje stilingiausioje pavasarinėje mugėje „Fashion Bazaar mada” lankytojai rastai, dėl ko ištisus metus galvas laužė ryškiausi pasaulio dizaineriai ir mados namai - šviežiausias 2019 metų pavasario - vasaros sezono naujienas. Taigi, pažvelkime į šiltojo sezono mados gėrybes, kurias jau kovo 9 dieną, „Fashion Bazaar mada” mugėje siūlys žinomiausi Lietuvos kūrėjai.

Sezono spalvos - nuo švelnios smėlinės, ryškios koralinės iki nakties mėlynumo

Nors 2019 metų spalva tituluojama koralinė spalva, be jos mados viršūnėje šiemet karaliauja ir kitos, ne mažiau populiarios spalvos. Todėl stileivos turėtų nepraleisti progos savo garderobą nuspalvinti smėlio, chaki, samanų bei neonine žalia spalvomis, „Oskarų ̈ ceremonijoje suspindėjusia įvairių atspalvių rožine, visų rūšių raudona bei geltona, sidabrine, ruda, švelniai melsva, karališka mėlyna ir nakties mėlynumo spalvomis, oranžine ir net stipriai populiarėjančia rūdžių spalva. Mugėje spalvingais drabužiais lankytojus džiugins „Mooso fashion", „Indrė knitting", „taškU", „Rimada", „Style color size", o aksesuarais puoš „Bejuvel", „City bags", „Ketri amber", „FreakyFoxx", „Inmind", papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė ir kiti žinomi ženklai.

Raštai ir spalvingos aplikacijos

Neprašaus tie, kurie pavasarį pasitiks raštuotais drabužiais, nes 2019 bus madinga viskas - nuo gyvūnų raštų imitacijų, gėlėtų audinių iki žaismingomis aplikacijomis dekoruotų drabužių bei aksesuarų, kurių „Fashion Bazaar mada” renginyje šiemet tikrai netrūks. Stilingus, raštuotais audiniais margintus, drabužius įsigyti kvies „Buboo", „DTWO", „Kevimax", aksesuarus siūlys „By femmie", „Garbanota",„Pakaba house", „Pelėdos dirbtuvės", „SIcase" ir kiti kūrėjai.

Pūstos rankovės, nėriniai, raukinukai ir kaspinai - puošniausi dekoro elementai


Į madą grįžta 1990 - ųjų mada ir princesės Dianos taip pamėgti pūstarankoviai drabužiai, raukinukai, nėriniai bei kaspinėliai, kurie tiks ne tik klasikinio stiliaus mėgėjoms, bet ir romantikos puoselėtojoms. Visais šiais mielais dekoro elementais puoštus drabužius galėsite įsigyti mugėje aplankę Lietuvoje gerai žinomus prekės ženklus, tokius kaip „Gitana design", „Dusk", „Nebūk nuoga", „51rd15 by Jolanta Talaikytė" ir kitus.

O gal kutai ir plunksnos?


Dar vienas 2019 metų pavasarį ir vasarą populiarus akcentas kutai ir... plunksnos, kurie suteiks žaismingumo bet kokiam stiliui. Tad mugėje verta dairytis puošnios plunksnomis dekoruotos plaukų sagės, kutais puoštos apyrankės arba rankinės. O jeigu visa tai dar ir atitinka madingiausias sezono spalvas, tuomet griebkite nedvejodami ir visiems parodykite, kad šį pavasarį jūs esate tikra stiliaus ikona. Šiuos gaminius jums padės išsirinkti „Adri bijoux", „Daiva art", „My Vanity Shop", „Miela", „Rojaus paukštė" ir „Su meile braškė accessories".

Kombinezonas - stilinga ir praktiška

Vos prieš kelis metus į madą atėję kombinezonai ir šiemet išlieka epicentre. Todėl mugėje būtinai atkreipkite dėmesį į „d96p" prekės ženklą ir jų kurtus kombinezonus, kurie atrodo ne tik velniškai stilingai, bet yra be galo patogūs ir malonūs vilkėti dėl kokybiško lino audinio. Tad ne tik žvilgtelėkite į stilingiausią šio sezono naujovę, bet ir pasimatuokite ar net įsigykite tai, dėl ko pavydės visi gatvėje sutikti žmonės.

Blukintas džinsas tikras sezono topas


Tradiciniai džinsiniai drabužiai jau daugeliui spėjo pabosti, nustebinkite draugus ir kolegas parodę jiems kitokį džinsą - blukintą, kuris atrodo tarsi nusiplovęs ir nunešiotas, tačiau taip nėra. Būkite įdomūs ir šmaikštūs išsirinkę džinsinį švarką, suknelę ar kelnes dekoruotus spalvingais raštais ar piešiniais, kuriuos mugės metu galėsite rasti „MoDo’s design ̈ prekinio ženklo atstovus.

Nuspalvinkite savo garderobą ryškiausiomis 2019 metų pavasario - vasaros sezono mados naujienomis ir parodykite aplinkiniams, kad esate tikras mados žinovas. Jau šį šeštadienį, kovo 9 dieną apsilankykite stilingiausiame renginyje „Fashion Bazaar mada” kur susipažinsite su karščiausias mados naujienas siulysiančiais lietuviškais prekiniais ženklais ir be vargo pasiruošite šiltėjantiems orams.