Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

„Atwins“ po mados šou pasidalijo naujosios kolekcijos GLITTER nuotraukomis ir vaizdo įrašais

„Atwins“ pristatė naujausią mados tendencijų kolekciją GLITTER. Įvaizdžio kūrėjai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok kartu su komanda pirmiausia pasirinko organizuoti performansą..
Nuotraukos

2017.10.27

Vakar, spalio 26 d., Vilniaus „Comfort“ viešbučio garažas virto mados renginio instaliacija. Čia „Atwins“ pristatė naujausią mados tendencijų kolekciją GLITTER. Įvaizdžio kūrėjai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok kartu su komanda pirmiausia pasirinko organizuoti performansą..

„Performansas – tai tarsi spektaklis, mada, muzika, judesiu, specialiaisiais efektais sukuriantis reginį, kuris atspindi tendencijų kryptis. „Atwins“, organizuodami tokius renginius, praplečia mados industrijos ribas, griauna mitus ir siekia priartinti tendencijų pojūčius prie mados vartotojų, kur kiekvienas gali pasiimti tai, kas jam artima“, – sako komandos kūrybos kuratorė Ieva Mašauskienė.

GLITTER kolekcijos pristatymas leido suvokti, kad kiekvienas, nepaisydamas aplinkos triukšmo, gali praplėsti kasdienio gyvenimo kokoną ir virsti savimi. Svarbu suprasti, kad naujausios tendencijos nuo podiumo keliauja pritaikytos prie kiekvieno asmens stiliaus ir atsikartoja sušvelnėjusios, o „mados tendencijų pristatymo tikslas yra išlaisvinti mintis, sukelti pojūčius. Tai ne tik kūrėjo saviraiška, bet ir siekis paliesti stebėtoją, paskatinti jį interpretuoti, vertinti ir suprasti per savo asmenybės, patirties bei mąstymo prizmę“, – sako Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok. Tam reikalingas performansas, o šiandien komanda dalijasi nuotraukomis ir videografija iš Islandijos, kur kolekcija ir buvo užfiksuota šių metų birželį.

VAIZDO NUORODA:

https://www.youtube.com/watch?v=1wa7sWd4tuQ&feature=youtu.be

Kūrybinė komanda:
Idėjos autoriai ir meistrai – „Atwins“ komanda Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok
Kostiumai – Vilius Venckevičius
Choreografija – Lina Puodžiukaitė
Fotografija – Tomas Vyšniauskas

Vaizdo operatorius – Robert Muravski