Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Dizainerė A. Navickaitė: nebijokime rengtis ryškiai

Mergina pastebi, kad lietuviai moka stilingai rengtis, tačiau yra ir tokių, kurie savo pasirinkimais smarkiai prašauna pro šalį
Nuotraukos

Jauna kūrėja Alvyda Navickaitė šiauliečiams pristatė rūbų kolekciją „Kontrastai“. Įkvėpta banglentininkių kostiumų, ji sukūrė kolekciją, kuri atspindi jaunatvišką drąsą, stiprų šiuolaikiškos laisvės pojūtį, norą ir gebėjimą išsiskirti.

Kaip sako dizainerė, ši kolekcija skirta moterims ir merginoms, nebijančioms išsiskirti, ieškančioms naujovių ir gyvenančioms inovacijų apsuptame pasaulyje. Kolekcija skirta toms, kurios yra pavargusios nuo greitosios mados ir ieško kažko išskirtinio.

Savo kūrinių spintoje neslepia
Jauna kūrėja „Šiaulių naujienoms“ sako, kad nuo vaikystės svajojo tapti dizainere. Vis dėlto pirmiausia įgijo verslo vadybos žinių ir tik po to ryžosi studijuoti dizainą. Dabar džiaugiasi darbo rezultatais. Mergina, pasinaudodama įgytomis verslo žiniomis ir kūrybiškumo talentu, sukūrė savo prekės ženklą, dirba mėgstamą darbą ir savo kūriniais puošia mus.

„Mano rūbus gali dėvėti bet kokio amžiaus žmonės. Svarbiausia, kad rūbas jam tiktų ir patiktų. Dabartinė mano kolekcija pritaikyta ir gatvės madai, todėl kiekvienas sau gali išsirinkti tinkamiausią variantą“, – tvirtina A. Navickaitė.

Mergina atvirauja, kad dėl klientų ir aplinkinių liaupsių su kitais dizaineriais ir kūrėjais konkuruoti nesiruošia. Jai svarbiausia kurti iš širdies ir būti savimi. Autoritetų šioje srityje taip pat neturi. Tiesiog stengiasi iš labiau patyrusių kolegų ko nors išmokti.

„Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tiek daug kūrėjų. Vadinasi, mes turime ką žmonėms pasiūlyti. Kol kas su kitais nekonkuruoju. Noriu daryti tik tai, ką pati labiausiai mėgstu, o kaip bus ateityje, žiūrėsime. Dabar tik stengiuosi kuo daugiau išmokti ir visko pamatyti“, – pasakoja dizainerė.

Anot jos, siekiant kuo daugiau išmokti neužtenka tik sėdėti paskaitose ir klausytis profesorių kalbų. Pataria kuo dažniau dalyvauti įvairiuose konkursuose ir savo kūrinius demonstruoti už aukštosios mokyklos ribų: „Vien tik talento neužtenka. Kuo daugiau darbo įdedi, kuo daugiau išmoksti, tuo geriau darbą padarai. Daugiausiai visko sužinojau ne studijuodama, bet dalyvaudama įvairiuose konkursuose. Tik tada pajutau, ką šis darbas man iš tiesų reiškia.“

Stiliaus pojūtį reikia lavinti
Mergina pastebi, kad lietuviai moka stilingai rengtis, tačiau yra ir tokių, kurie savo pasirinkimais smarkiai prašauna pro šalį. Todėl jiems pataria savo stiliaus pojūtį nuolat lavinti. Stebėti, kaip rengiasi kiti, vartyti mados žurnalus bei nebijoti paklausti stilisto patarimų.

„Jeigu nemokate derinti, pasirinkite kažkokį akcentą. Pavyzdžiui, prie tamsios spalvos suknelės derinkite ryškią rankinę arba papuošalą. Svarbiausia – nepersistengti su detalėmis“, – pataria ji.
Jauna kūrėja taip pat ragina kitus ryškiau rengtis ir nebijoti išsiskirti iš aplinkinių. Dažniau dėvėti sukneles bei sijonus. Tuomet labiau atskleisime savo moterišką grožį.

„Gyvename tik kartą, todėl iš gyvenimo reikia imti viską. Nebijote ryškiau apsirengti, dažniau dėvėkite sukneles, ieškokite įdomesnių siluetų. Tuomet pražysite visu savo grožiu“, – pataria A. Navickaitė.

Taip pat nereikėtų pamiršti prie rūbų derinti tinkamus papuošalus. Pagrindinė taisyklė: kuo mažiau, tuo geriau. Kartais tik su vienu papuošalu galima atrodyti stulbinamai.

Masyvų papuošalą verčiau dėvėti vieną, pavyzdžiui, apyrankę arba auskarus. Dideli ir spalvingi papuošalai geriausiai dera prie vienspalvių drabužių, ypač prie baltos ir juodos spalvų. Žodžiu, papuošalai turi derėti prie mėgstamo aprangos stiliaus ir jį pabrėžti.

Reziumuodama jauna kūrėja pabrėžia, kad norint atrodyti stilingai ir gražiai, nebūtina turėti pilnos spintos rūbų ir įvairių aksesuarų. Užtenka gerų batų, ryškiaspalvės rankinės ir stilingo laikrodžio. Juos tinkamai priderinę prie rūbų visada atrodysime žaviai ir nepakartojamai.

02 03 2016 03

 

 

Info