Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Dovana vyrui: patarimai, kaip išrinkti tinkamiausią, ir paskutinės minutės dovanos vyrams

Dovanos vyrams rinkimas visuomet lydimas mažesnių ar didesnių iššūkių – norime, kad dovana būtų įdomi, originali, naudinga, praktiška ir įsimintina. Ar tai įmanoma suderinti? Taip! Žinodami kelis esminius dovanos rinkimo kriterijus, sutaupome ir laiko, ir pinigų.
Nuotraukos

2018.07.19.

Dovanos vyrams rinkimas visuomet lydimas mažesnių ar didesnių iššūkių – norime, kad dovana būtų įdomi, originali, naudinga, praktiška ir įsimintina. Ar tai įmanoma suderinti? Taip! Žinodami kelis esminius dovanos rinkimo kriterijus, sutaupome ir laiko, ir pinigų.

Stenkitės nustebinti – būkite originalūs

Rinkdami daiktą ar pramogą galvokite, kokia dovana vyrui galėtų patikti, nustebintų jį, sukeltų teigiamas emocijas. Geriausia įteikti tai, ko pats žmogus sau dažniausiai nenusiperka – kokią nors prabangos prekę arba kuponą pramogai.

Sentimentalios dovanos vyrams... Nekelia sentimentų. Geriau praktiška dovana

Vaikinai ir vyrai, ypač turintys gyvenimo partneres, ir dovanoja, ir patys norėtų gauti praktiškas dovanas. Svajonė gauti didžiulį pliušinį meškiną, kurį galima apkabinti, kai mylimojo nėra šalia, 100-o rožių puokštė ar bendra nuotrauka rėmeliuose – tokios sentimentalios dovanos visada labiau žavėjo merginas ir moteris. Vyrai labiau tikisi gauti aiškios paskirties, „prie ūkio“ panaudojamas dovanas, pavyzdžiui, gerą skutimosi arba įrankių rinkinį, skutimosi mašinėlę, kvepalus, marškinius, kokį nors elektronikos įrenginį arba prietaisą ar pan.

Dovanos, kurios jiems leidžia pasijusti ypatingais

„Dėmesį mėgsta visi“, – šia idėja galite vadovautis ir rinkdami dovaną bet kuriam vyrui. Mylimajam galite dovanoti SPA savaitgalį – drauge išbandysite įvairias vandens ir pirties procedūras, pasinersite į atokvėpį be rutinos bei rūpesčių.

Sudominkite jį: veikiausiai iš plataus lietuviškų pramogų spektro būtų sunkiau pasiūlyti unikalesnę pramogą, nei išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje. Nusileidus į 6 metų gylį ir pasiekus sovietinį bunkerį, pramogos dalyvis trims valandoms nukeliamas į 1984-uosius: dalyvauja tardymuose KGB kabinete, mokosi giedoti SSRS himną, dėvi dujokaukę, susipažįsta su deficitinėmis prekėmis ir autentiška sovietmečio atmosfera.

Dovanokite savo laiką: rankų darbo dovanas dovanoja tik mylimiausios moterys. Nustebinti galite megztais aksesuarais ar drabužiais (kojinės, šalikai, kepurės, pirštinės, megztiniai), kepiniais (tortas, keksiukai), paveikslais, nuotraukų koliažais ir kt.

Rinkite su jo pomėgiu susijusią dovaną

Daugelis vyrų turi pomėgius, leidžiančius pailsinti mintis, turiningai praleisti laiką ir gauti gerų emocijų dozę.

  • Besidominčiam sportu vyrui ar vaikinui pati geriausia dovana – tai „Viaplay sportas“ 3 arba 6 mėn. sporto transliacijų paslauga arba abonementas į krepšinio varžybas.
  • Melomanui galite dovanoti marškinėlius su mėgstamos grupės nuotrauka, logotipu ar užrašu arba kuponą į užsienio žvaigždės arba lietuvių atlikėjų gyvos muzikos koncertą. Gera naujiena – gyvos muzikos klubas „Tamsta“  kuponus į koncertą dviem kviečia įsigyti vos už keliolika eurų!
  • Žvejojančiam vaikinui ar vyrui puikiausia dovana – žvejybos reikmenų parduotuvės dovanų kuponas, žurnalo „Žvejys ir žuvis“ prenumerata ar net trumpa dienos ar savaitgalio žūklė (su nakvyne), kurios metu prisiekęs žvejys realizuos savo pomėgį, smagiai ir turiningai leis laiką gamtoje su mylimais žmonėmis.

 

  • Mėgstančiam automobilius ir automobilių sportą vyrui galite padovanoti kuponą pasivažinėti kartingu, keturračiu, prabangiu sportiniu ar net miniekskavatoriumi – pastaroji dovana turėtų itin nustebinti.
  • Dar vienas eksponatas į kolekciją. Jis kolekcionuoja monetas, statulėles ar pašto ženklus? Trofėjus kolekcijai – tai vienas paprasčiausių dovanos jam variantų.

Simbolinės paskutinės minutės dovanos vaikinams – būdas išsisukti iš keblios padėties

Jei netikėtai gavote kvietimą į gimtadienį, buvote pamiršę apie šventę ar neturėjote laiko ieškoti dovanos, jus išgelbės paskutinės minutės vyriškos dovanos, kurių rasite daugelyje prekybos centrų: tai termopuodeliai, gertuvės, darbo kalendoriai, žiebtuvėliai, kosmetikos, kavos ir arbatos rinkiniai, rašikliai ir pan. Gal tokia dovana labai ir nenustebinsite, tačiau išsisuksite iš keblios padėties ir įteiksite buityje praversiantį daiktą.

Originalios ir neišdildomų įspūdžių suteikiančios dovanos visuomet įsimena labiausiai – tegul tai būna orientyras renkant dovaną vaikinui ar vyrui.