Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Šiandien rinkoje esantys išmanieji laikrodžiai yra jau tiek pažengę į priekį, kad ne tik galėtų nustebinti savo funkcionalumu ne prasčiau už Bondo filmus, bet taptų net puikiu įkvėpimu būsimiems agento nuotykiams.
Viešumoje vis dažniau matome pasiūlymus, ką reikėtų dovanoti savo artimiesiems, tačiau niekas nekalba apie tai, kokios dovanos yra prastas pasirinkimas.
Vestuvinių žiedų pasirinkimas – nelengva užduotis. Ypač, jeigu ji paliekama paskutinei minutei. Bene didžiausias sunkumas sužadėtiniams – apsisprendimas dėl žiedo stiliaus.
Rudeniui įsibėgėjus daugelis jau spėjo atnaujinti savo spintas šaltajam metų laikui skirtais drabužiais, tačiau ar spėta pasirūpinti aksesuarais?
Straipsniai
„Atwins“ pristatė naujausią mados tendencijų kolekciją GLITTER. Įvaizdžio kūrėjai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok kartu su komanda pirmiausia pasirinko organizuoti performansą..
Prieš 30 metų sendaikčių turguje, vadinamajame bagažinių turguje, už 10 svarų įsigytas žiedas su 26,27 karato (5,25 gramo) deimantu šių metų birželio 7 d. „Sotheby‘s“ aukcione parduotas už 656 750 svarų
Daugelis manome, kad internetu pirkti patogu, tačiau ne itin saugu, ypač jei tam tikras daiktas kainuoja toli gražu ne kelis eurus
Rankinė – vienas svarbiausių ir praktiškiausių moters aksesuarų, be kurio neišgyventų nė viena
Artėjant žiemos šalčiams ir speigams norisi kuo šilčiau apsikaišyti ir, žinoma, gražiai atrodyti
Lietuva pasaulyje pirmauja pagal šviesolaidinio interneto prieinamumo vartotojui rodiklius
Rankiniai laikrodžiai skirstomi į dvi pagrindines grupes: kvarcinius ir mechaninius laikrodžius
Ju­ve­ly­rė pa­ti at­ren­ka ir ap­do­ro­ja nu­gai­šu­sių gy­vū­nų kau­lus ir iš jų su­ku­ria ...
Beveik visi briliantai turi natūralių įskilimų, priemaišų ...
Ar skiriasi papuošalams keliami reikalavimai šiltuoju metų laiku ir žiemą?