Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

„ Fashion bazaar ” išpirktuvių organizatoriai : „Džiaugiamės būdami šio renginio pradininkais"

Sekmadienį Kaune praūžusi pirmoji ir didžiausia Lietuvoje nuolaidų mugė - „Fashion bazaar ̈ išpirktuvės jau kovo gale džiugins ir sostinės stileivas. Renginio organizatoriai džiūgauja puikiai pavykusiu renginiu ir didžiuojasi būdami jo pradininkais Lietuvoje.
Nuotraukos

2019.02.20.

Sekmadienį Kaune praūžusi pirmoji ir didžiausia Lietuvoje nuolaidų mugė - „Fashion bazaar ̈ išpirktuvės jau kovo gale džiugins ir sostinės stileivas. Renginio organizatoriai džiūgauja puikiai pavykusiu renginiu ir didžiuojasi būdami jo pradininkais Lietuvoje.

Pirmasias „Fashion bazaar ̈ išpirktuves Kaune suorganizavusi UAB „Inzi group ̈ komanda džiaugiasi, kad tokia novatoriška renginio koncepcija susilaukia ne tik didelio lankytojų bei dalyvių susidomėjimo, bet ir tampa puikiu pavyzdžiu kitiems mugių organizatoriams. „Didžiuojamės būdami vieninteliai suorganizavę pirmąją nuolaidų mugę, kurioje žinomų šalies kūrėjų darbai parduodami sumažintomis kainomis. Tikime, kad netrukus atsiras analogiškų renginių. Taip jau yra, kad vieni kuria, kiti kopijuoja. Panašiai nutiko ir su mūsų „Fashion bazaar” mados muge. Joje suburiame šalies dizainerius bei menininkus ir skatiname juos prisistatyti plačiajai visuomenei parodant savo darbus, susitinkant su klientais gyvai, kad jų gaminiai kalbėtų ne tik vaizdu, bet ir istorija, kurią nori perteikti kūrėjai. Buvome pirmieji tokią mugę pasiūlę lietuviams, o šiandien panašių renginių matome net kelis. ̈, - kalba UAB „Inzi group ̈ direktorė, dizainerė Ingrida Rutkauskaitė - Naujokė.

Ingrida negaili pagyrų savo komandai ir pabrėžia, kad naujovių paieška, lankytojų poreikių ir lūkesčių tenkinimas bei drąsa eksperimentuoti yra tai, kas veda kompaniją į priekį ir skatina tobulėti: „Esame tikri šaunuoliai būdami dar vienos, didžiulio potencialo turinčios, mugės pradininkais Lietuvoje. Per visą kompanijos gyvavimo laikotarpį suorganizavome išties nemažai renginių. Vieni iš jų prigijo labai greit, kitiems prireikė šiek tiek daugiau laiko, kad įsivažiuotų, o buvo ir tokių, kurie nepasisekė. Visos šios sėkmės ir nesėkmės leidžia mums mokytis iš savo klaidų ir verčia judėti pirmyn bei siekti dar aukštesnių tikslų. Svarbiausia nenuleisti rankų, nebijoti išbandyti naujų idėjų bei stengtis išpildyti ne tik didžiųjų masių lūkesčius, bet ir patenkinti nišinių interesų atstovų poreikius. Visa tai atvedė mus ten, kur šiandien esame - vieni geriausių mugių organizatorių Lietuvoje, kurie ir toliau stebina šalies miestų gyventojus savo unikaliais renginiais. ̈

Pirmoji nuolaidų mugė - „Fashion bazaar ̈ išpirktuvės jau kovo 23-24 dienomis, Vilniaus „Siemens ̈ arenoje pasitiks sostinės stiliaus ir mados fanus. Nepraleiskite progos apsilankyti analogų Lietuvoje neturinčiame renginyje ir įsigyti žinomiausių šalies kūrėjų gaminius su specialiomis, tik šiam renginiui pritaikytomis, nuolaidomis.