Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Rudens aksesuarų TOP 9: nuo perlų iki gyvatės odos rankinių

Rudeniui įsibėgėjus daugelis jau spėjo atnaujinti savo spintas šaltajam metų laikui skirtais drabužiais, tačiau ar spėta pasirūpinti aksesuarais?
Nuotraukos

2019.10.08.

Rudeniui įsibėgėjus daugelis jau spėjo atnaujinti savo spintas šaltajam metų laikui skirtais drabužiais, tačiau ar spėta pasirūpinti aksesuarais? Jeigu ne, tuomet pateikiame madingiausius rudens-žiemos sezono papuošalus, kuriuos rasite jau spalio 18-19 dienomis, sostinės „Litexpo” parodų centre vyksiančioje žinomiausioje stiliaus mugėje „Fashion bazaar. Mada“. Čia geriausi mados kūrėjai padės atnaujinti ne tik garderobą, bet ir papuošalų dėžutę populiariausiais šio sezono aksesuarais.

1.      Papuošalai su perlais ar jų imitacijomis

Jeigu esate išsaugojusi močiutės ar mamos perlų vėrinį - valio! Griebkite jį nedelsiant, nes tai - naujausias šio sezono topas. Na, o jeigu tokių namie po ranka nėra - išskirtinių papuošalų su dirbtiniais ar tikrais perlais galėsite rasti jau kitą savaitgalį vyksiančioje mados ir stiliaus mugėje „Fashion Bazaar. Mada“.

2.      Gyvatės odos raštas

Dabar pats metas atsikratyti pabodusių leopardo kailio rašto drabužių ir pasirinkti naujausių mados vėjų atneštą tekstūrą - gyvatės odą. Todėl bus madinga viskas, kas bent kiek primena šio šaltakraujo gyvūno odą:  nuo batų iki auskarų ar net rankinės, kurias mugės metu kvies įsigyti „YCHO“ prekės ženklas.

3.      Galvos apdangalai

Šių metų šaltasis sezonas turės kuo nustebinti, nes gatvėse damos puošis išties įvairiais galvos apdangalais: skrybėlėmis, beretėmis, kepurėmis, lankeliais ir į madą sugrįžusiomis galvajuostėmis.

4.      Rankinukai

Nedidelis rankinukas su petį juosiančia ilga rankena (cross-body bag), rankinė su išryškintomis rankenėlėmis arba rankinė, juosianti liemenį - tai trys populiariausi šio sezono rankinių modeliai, kurių stileivos ras naujausias sezono gėrybes paruošusioje mugėje „Fashion bazaar. Mada“.

5.      Liemenį išryškinantys diržai

Pats laikas iš spintos ištraukti jau kurį laiką primirštą aksesuarą - diržą. Šį sezoną juo drąsiai juoskite liemenį ir būkite tikra, kad jis derės prie visko: tiek prie palto, tiek prie švarko ar suknelės.

6.      Itin trumpa kaklo grandinėlė

Apsilankę „Fashion bazaar. Mada“ mugėje nepraleiskite progos įsigyti šį sezoną madingiausio kaklo papuošalo - the choker chain tipo grandinėlę, kuri suteiks erotinio prieskonio jūsų įvaizdžiui.

7.      Papuošalų komplektas

Anksčiau tarpusavyje derančiais papuošalais buvo įprasta dabintis iškilmingiems vakarėliams ar oficialiems renginiams, tačiau šį sezoną tai bus įprasta ir gatvės stiliuje. Puoškitės tarpusavyje derančiais auskarais ir vėriniu, o gal apyranke, žiedu ir auskarais ir jūs neabejotinai būsite karūnuota šio sezono stiliaus ikona. Šiais ir kitais panašiais papuošalais mugėje jus puoš tokie prekės ženklai kaip: „VIKA“, „My vanity shop“, „Eva design“, „Su meile Braškė accessories“ ir kiti.

8.      Masyvūs plaukų segtukai

Praeitą sezoną į madą atkeliavę masyvūs plaukų segtukai populiarumo viršūnėje lieka ir šįkart. Todėl drąsiai puoškite plaukus dideliais, dėmesį traukiančiais plaukų segtukais, šitaip visiems parodydama, kad nusimanote apie naujausias aksesuarų madas.

9.      Vintažinių raštų skarelės ir šalikėliai

Šaltasis sezonas - pats geriausias metas traukti iš spintos primirštas skaras bei šalikėlius ir jais apsaugoti kaklą nuo rudeniškų vėjų bei šalčio. Taigi, šį sezoną vintažiniai, margi šalikėliai ir skarelės yra tai, ko turite dairytis ne tik mamos ar močiutės spintoje, bet ir stilingiausioje mugėje „Fashion bazaar. Mada“.

Jau kitą savaitgalį, spalio 18-19 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose vyks mugė „Fashion bazaar. Mada“. Čia galėsite nesunkiai pasiruošti šaltajam metų laikui atnaujindama ne tik savo garderobą stilingiausiais mados kūrėjų gaminiais, bet ir papuošalų dėžutę populiariausiais šio sezono aksesuarais.