Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kaip išsirinkti laikrodį, nešiojamą ant rankos

Stilingas, daug funkcijų ir galimybių turintis kokybiškas laikrodis tampa garderobo detale, padedančia formuoti įvaizdį ir rodančia asmens statusą bei gerai išlavintą skonį.
Nuotraukos

2018.07.05.

Gyvename išmaniųjų technologijų amžiuje, todėl norint sužinoti kiek dabar valandų pakanka žvilgtelėti į išmanųjį telefoną. Nepaisant to, laikrodžiai, nešiojami ant rankos išlieka populiaria ir pirkėjų labai mėgstama preke. Tačiau, dėl pasikeitusios situacijos, tai nebėra vien tik priemonė, laikui sužinoti. Stilingas, daug funkcijų ir galimybių turintis kokybiškas laikrodis tampa garderobo detale, padedančia formuoti įvaizdį ir rodančia asmens statusą bei gerai išlavintą skonį. Nusprendus įsigyti laikrodį, nešiojamą ant riešo, galima susidurti su problema, kuomet sunku apsispręsti, kokį laikrodį pasirinkti, kadangi rinkoje esanti pasiūla yra labai didelė. Internetinės parduotuvės b-e.eu, prekiaujančios laikrodžiais ir kitais aksesuarais, atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią laikrodį.

Nuspręskite, kokio laikrodžio ieškote

Šiuo metu gaminama labai įvairių laikrodžių – nuo paprasčiausių, rodančių tik laiką iki itin sudėtingų sportinių laikrodžių, kurie ne tik rodo laiką, bet ir skaičiuoja žingsnius ar nubėgtą atstumą bei seka organizmo būklę. Todėl pirmiausia turite apsispręsti, kokio laikrodžio ieškote. Laikrodžiai gali būti vyriški, moteriški, unisex, ar vaikiški. Vyriški ir moteriški laikrodžiai paprastai skiriasi savo išvaizda. Vyriški laikrodžiai būna tamsesnių spalvų ir klasikinės išvaizdos, masyvesni, tinkantys prie vyriškos aprangos. Moteriškų laikrodžių išvaizda įvairesnė, čia galima rasti daugiau spalvų, formų. Laikrodžiai yra mažesni, labiau elegantiški ir tinka prie moteriškos aprangos. Unisex laikrodžiai paprastai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tuo tarpu vaikiški gali būti labai spalvingi, dekoruoti animacinių herojų atvaizdais ar įvairiais paveikslėliais.

Pagal funkcionalumą gali būti išskiriami sportiniai ir išmanieji laikrodžiai. Išmaniuosius laikrodžius paprastai galima sujungti su išmaniuoju telefonu, toks laikrodis gali pranešti apie skambučius, skaičiuoti žingsnius ir turėti daug kitų naudingų funkcijų. Tuo tarpu sportiniai laikrodžiai tinkamiausi aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems asmenims. Jie paprastai būna atsparūs smūgiams, drėgmei, dulkėms. Juose daug gumos ir plastmasės, kuri leidžia užtikrinti tokių laikrodžių patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Mechanizmas – laikrodžio širdis

Laikrodžiai būna mechaniniai ir kvarciniai. Mechaniniuose laikrodžiuose rodykles sukantį mechanizmą varo spyruoklė. Kai spyruoklė atsisuka, laikrodis sustoja, todėl mechaninį laikrodį reikia kas dieną prisukti. Automatiniai mechaniniai laikrodžiai taip pat varomi spyruokle, tačiau jų mechanizmas sukonstruotas taip, kad laikrodžiui judant spyruoklė automatiškai prisukama. Laikrodį prisukti tenka tik tuomet, kai nepakankamai judama. Klasikinių mechaninių laikrodžių trūkumu gali tapti mažesnis atsparumas dulkėms ir drėgmei, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti itin atsparius ir tvirtus korpusus. Kitas mechanizmo tipas – kvarcinis mechanizmas. Toks laikrodis varomas energija, kuri gaunama iš baterijos, maitinančios laikrodžio mechanizmą.

Kokybiškos medžiagos – ilgaamžiškumo garantija

Laikrodžio mechanizmas yra laikrodžio širdis, verčianti rodykles suktis, tačiau nuo to, iš kokių medžiagų pagamintas laikrodžio korpusas priklauso, kiek ilgai įsigytas laikrodis Jums tarnaus. Korpusui gali būti naudojamos įvairios medžiagos: plastikas, nerūdijantis plienas, titano lydinys ir pan. Kokį variantą rinktis priklauso tiek nuo Jūsų poreikių, tiek nuo finansinių galimybių. Prabangiuose laikrodžiuose įprasta naudoti titano lydinį ar kitas brangias, tačiau aplinkos poveikiui itin atsparias medžiagas.

Gana svarbus elementas yra laikrodžio stiklas, kurio funkcija – apsaugoti ciferblatą ir laikrodžio mechanizmą nuo dulkių ir drėgmės. Priklausomai nuo laikrodžio kainos ir kokybės, stiklas gali būti pagamintas iš plastiko, mineralinio stiklo ar safyrinio stiklo. Safyrinis stiklas naudojamas brangiuose laikrodžiuose, nes turi labai didelį atsparumą įbrėžimams. Jeigu pirksite ne prabangų, o vidutinės klasės kokybišką laikrodį, tikėtina, kad jame bus įdėtas mineralinis stiklas. Tuo tarpu plastikinis stikliukas nors gana greit braižosi, tačiau dažnai montuojamas į sportinius laikrodžius, kadangi jo beveik neįmanoma sudaužyti.

Laikrodžiai internetu

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu galima rasti didelį moteriškų, vyriškų ir unisex laikrodžių pasirinkimą, todėl sau tinkamiausią produktą ras tiek klasikinio sprendimo ieškantys, tiek aktyvų gyvenimo būdą gyvenantys asmenys. Užsisakius išsirinktą laikrodį internetu, jis per kelias darbo dienas bus pristatytas net į atokiausią gyvenamąją vietą Lietuvoje, todėl galima ramiai skirti laiko ir išsirinkti naują laikrodį neišeinant iš namų ir negaištant laiko įprastinėje parduotuvėje, kur galite nerasti konsultanto, arba gali tekti stovėti nemažoje eilėje, kadangi į ją užsukote piko valandomis.