Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kaip išsirinkti tinkamiausią šventinį manikiūrą?

Toms, kurios dažniau nagučius tvarko namuose nei salonuose, kiekvienas apsilankymas pas nagų meistres tampa tikru iššūkiu: kokią procedūrą pasirinkti, kokia spalva lakuotis, ar rinktis gelinį lakavimą vietoj paprasto ir t. t.
Nuotraukos

2018.12.04.

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, turbūt kone visos moterys ima galvoti ne vien apie dovanėles, bet ir apie šventines grožio procedūras. Kai kurioms gražiosios lyties atstovėms manikiūras – visiška kasdienybė, tačiau toms, kurios dažniau nagučius tvarko namuose nei salonuose, kiekvienas apsilankymas pas nagų meistres tampa tikru iššūkiu: kokią procedūrą pasirinkti, kokia spalva lakuotis, ar rinktis gelinį lakavimą vietoj paprasto ir t. t.

Kad šventinis periodas netaptų tikru galvos skausmu, dalinamės keliais patarimais, kurie padės išsirinkti labiausiai tinkantį manikiūrą ir pasijusti tikromis šventės karalienėmis.

Higieninis manikiūras

Visų pirma rankos yra mirkomos šiltame vandenyje. Tada nuo nago ir aplink jį pašalinamos odelės. Jei klientė nenori lakuoti, nagai prisotinami apsauginių bei maitinamųjų aliejų ir manikiūras užbaigiamas švelniu masažu.

Toms, kurios nori efektyvesnio rezultato nei vien odelių šalinimas – specialistai rekomenduoja atlikti rankų odos šveičiamąją procedūrą. Jos metu rankos mirkomos šiltame ir druskingame vandenyje, pašalinamos negyvos odos ląstelės, atliekamas atpalaiduojamasis masažas su maitinamaisiais kremais.

Dar viena higieninio manikiūro rūšis – SPA manikiūras su parafinu. Jo metu rankos ne tik nušveičiamos, bet ir palepinamos parafino terapija. Tai ypač rekomenduojama toms, kurios nuolat skundžiasi šąlančiomis rankomis.  

Kaip pasirinkti nago formą?

Labai dažnai moterys nago formą renkasi pagal tuo metu esančias manikiūro tendencijas, tačiau vis dėlto patariama rinktis tai kas Jums atrodo gražiausia, patogiausia ir priimtiniausia.

Trumpalaikio efekto šalininkėms – nagų lakavimas įprastu laku

Kiekviena manikiūrininkė sutiktų, jog lakavimas įprastu laku yra paprasčiausia priemonė toms, kurios nori greito efekto. Šios procedūros metu meistrės naudoja paprastą nagų laką, kuriam užfiksuoti nereikia specialios UV lempos – jis džiūsta natūralioje aplinkoje.

Ilgalaikis manikiūras

Ilgalaikis manikiūras – tai toks procesas, kurio metu nago paviršius pašiaušiamas dilde, nago plokštelės nuriebalinamos ir padengiamos specialiu lako pagrindu. Tuomet ant pagrindo tepamas gelis, kuris sulygina nago paviršių. Kelias minutes rankos laikomos UV lempos šviesoje, nagučiai padengiami spalvotu ilgalaikiu laku ir rankos vėl keletą minučių laikomos po lempa. Galiausiai nagai padengiami apsauginiu sluoksniu. Priklausomai nuo nago augimo tempo, toks lakavimo būdas leidžia džiaugtis dailiais nagučiais 3–4 savaites.

Nagų dailė – stilingas ir madingas akcentas

Tvarkingos rankos ir nepriekaištingas manikiūras – kiekvienos moters pasididžiavimas. Tam, kad spinduliuotumėte tobulumu,  suteiksime Jums keletą idėjų!

Pasak žurnalo Elle.com pateikiamas tendencijas, 2018 metais rekomenduojama nagus dailinti tokiais būdais:

  • Metalo spalvų ombrė – metalo atspalviai šiais metais tiesiog karaliauja, tad ši tendencija atsispindi ir naguose. Blizgučiais padengti užtenka trečdalį nagų – kitaip tariant, šis ombre lakavimo principas primena prancūzišką manikiūrą.
  • Kraujo raudonumas, holografinė ugnis – šiais metais, raudona įgauna drąsos atspalvį. Vietoje seniau vyravusių vyno, vyšnios atspalvių, dabar madinga kraujo raudonumo ir ugnies atspalviai.
  • Šventiniai – žėrintis spindėsys ir sodrios spalvos – vienintelė formulė, kad būtumėte vakaro valdovės!
  • Juodi atspalviai – juoda visuomet išlieka madinga, ne išimtis ir šie metai. Juk ne veltui sakoma, kad spalvingiausius gyvenimus gyvena tie, kurie dievina juodą spalvą!
  • Geometrinės figūros – dramatiškos formos, netikėti sprendimai yra tai, kuo šiais metais jūs galite sužavėti aplinkinius. Visos geometrinės formos, panaudotos nagų dailėje, yra pažymimos kaip šių metų madingiausia tendencija, tad pieškite viską, ko tik geidžia širdis.
  • Natūralūs prigesinti atspalviai (angl. nude) – šių spalvų deriniai ilgai karaliavo rūbuose, tačiau matome, jog nagų dailės pasaulyje tai yra taip pat populiaru.
  • Prancūziškas manikiūras – tai niekuomet iš mados neišeinantis lakavimas, kurį dažniausiai renkasi moterys, vertinančios klasikinį stilių arba užimančios atsakingas pareigas.

Tinkamiausias laikas registruotis šventiniam manikiūrui – dabar!

Jei nenorite praleisti progos susitvarkyti nagučius ar bijote, kad nebeliks vietų pas meistrę – skubėkite registruotis „Pasiutus Lapė“ platformoje. Čia paprasta ir patogu ne tik išsirinkti grožio saloną, bet ir rezervuoti tinkamiausią laiką internetu. Tegul artėjantis nuostabiausias metų laikas būna be steso, o nagučiai spindi tobulumu!