Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kaip nustebinti darbuotojus gimtadienio proga?

Kaip originaliai pasveikinti darbuotojus? Tai klausimas, kuris aktualus nemažai daliai įmonių vadovų ar kitų už kolegų sveikinimą atsakingų asmenų.
Nuotraukos

2019.10.16.

Kaip originaliai pasveikinti darbuotojus? Tai klausimas, kuris aktualus nemažai daliai įmonių vadovų ar kitų už kolegų sveikinimą atsakingų asmenų. Dažniausiai norisi, kad sveikinimas būtų originalus, o dovana – patraukli ir praktiška. Tam, kad pavyktų įgyvendinti tokią idėją, tikrai nebūtina investuoti daugybės pinigų. Kartais pakanka tiesiog pažvelgti į visa tai kūrybiškiau. Taigi, kaip sukurti sveikinimą, kuris nustebintų jūsų darbuotojus, kolegas?

Susikurkite sistemą

Ko gero, daugeliui didžiausias galvos skausmas, susijęs su sveikinimais gimtadienio proga, būna pačios dovanos darbuotojams išrinkimas. Norintiems tai padaryti paprasčiau rekomenduojama susikurti tam tikrą sistemą, pavyzdžiui, idėjų sąrašą. Jį būtų galima pildyti bet kuriuo metu: juk įvairių norų išgirstama netikėtai. Galbūt šalia jūsų sėdintis kolega jau kurį laiką svajoja apie patvarią kelioninę kuprinę ar termo puodelį? Tuomet belieka tik papildyti sąrašą nauja idėja, o atėjus gimtadieniui – išpildyti norą.

Paskirkite dieną sveikinimams

Įmonėse, kuriose dirba daug darbuotojų, dažniausiai tam tikrą mėnesį gimtadienius švenčia daugiau nei vienas žmogus. Atskirų sveikinimų organizavimas užima pakankamai nemažai laiko. Siekiant jo sutaupyti galima tam paskirti vieną dieną, pavyzdžiui, mėnesio pabaigoje. Patogu ir tai, kad dovanos darbuotojams ar kolegoms taip pat gali būti perkamos vienu metu. Turint iš anksto pildomą sąrašą tai neturėtų būti sudėtinga.

Sugalvokite įdomių veiklų

Norintiems sveikinimų dieną paversti išskirtine patariama sugalvoti įvairių veiklų, į kurias būtų galima įtraukti darbuotojus, kolegas. Viena iš jų galėtų būti kulinarinis šou, kuriame kiekvienas galėtų pasigaminti sau norimą šventinį patiekalą. Taip pat tinka ir žaidimų vakaras su daug juoko ir šiltų emocijų. Tokių nedidelių renginių organizavimas dažniausiai nereikalauja didelių išlaidų, o jų metu sukuriama draugiška atmosfera, leidžiama geriau pažinti vienas kitą.

Rinkitės praktiškas dovanas

Jei neturite idėjų sąrašo, o sukaktuvininkus reikia sveikinti jau dabar, turėtų praversti praktiškos ir kasdienybėje lengvai panaudojamos dovanos darbuotojams, kolegoms. Artėjant šalčiausiam metų sezonui, kasdien vis labiau praverčia jaukūs ir šildantys daiktai. Tai gali būti minkštutėliai pledai, malonūs storesnės medžiagos bliuzonai, žaismingos kojinės ar termo puodeliai. Šios priemonės padeda sušilti net ir pačiu žvarbiausiu oru, be to, praverčia tiek namuose, tiek biure.

Galbūt pastebėjote, kad kolega nuolat skundžiasi išsikrovusiu telefonu? Tuomet verta padovanoti išorinę bateriją, kurią patogu nešiotis su savimi. Norintiems pradėti gerti daugiau vandens gali patikti stilinga gertuvė ar puodelis, o muzikos mėgėjams – ausinės.

Apgalvokite pateikimą

Tam, kad dovana būtų ne tik praktiška, bet ir patraukliai atrodytų, rekomenduojama ją specialiai dekoruoti. Tai gali būti tiek įmonės logotipas, tiek individualizuotas užrašas. Taip papuoštos dovanos darbuotojams ar kolegoms atrodo kur kas originaliau ir turi didesnę išliekamąją vertę. Itin linksmai atrodo karikatūros – jas galima perkelti tiek ant marškinėlių, tiek ant puodelių ar kitų norimų priemonių. Logotipu papuoštos kuprinės, kepuraitės, rašikliai yra tinkamas būdas ne tik parodyti dėmesį, bet ir padidinti įmonės žinomumą.

Visas išsirinktas priemones galima derinti tarpusavyje ir sukurti rinkinius, pavyzdžiui, skirtus išgyventi žiemą, kelionėms ar lengvesnei dienai biure. Skatinantiems ekologiją ir tvarų vartojimą rekomenduojama rinktis popierinius arba daugkartinio naudojimo maišelius, į kuriuos lengva sutalpinti dovanas. Ant jų taip pat galima atspausdinti individualizuotą paveikslėlį ar užrašą.

Pasinaudokite pateiktais patarimais ir sukurkite originalų gimtadienio sveikinimą. Praktiškos, įmonės logotipu, šūkiu ar karikatūra dekoruotos dovanos darbuotojams, kolegoms padeda jaustis komandos dalimi, skatina lojalumą, motyvuoja. Visi šie aspektai prisideda ne tik prie geresnės darbo aplinkos kūrimo, bet, netiesiogiai, ir bendros įmonės sėkmės.