Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kalėdų laukimo startas Kaune su išskirtine muge bei gausybe nemokamų pramogų vaikams.

Pirmoji Kalėdų laikotarpio mugė Kauno mieste – „Kalėdų mados karštinė“, jau šį savaitgalį
Nuotraukos

2019.11.26.

Kai parduotuvių vitrinose sužimba girliandos ir vis dažniau pasigirsta kalėdinė muzika, tai ženklas, kad Kalėdų karštinė netrukus pasibels į kiekvieno iš mūsų širdis. Pirmoji Kalėdų laikotarpio mugė Kauno mieste – „Kalėdų mados karštinė“, jau šį savaitgalį, lapkričio 29-30 dienomis įsikurs prekybos centre MOLAS. „Kalėdų mados karštinė“ kvies visus gerai praleisti laiką, pasirūpinti dovanomis iš anksto, be streso ir nemalonių rūpesčių.

Net dvi dienas vyksiančiame nemokamame renginyje „Kalėdų mados karštinė“ lankytojų lauks mugė, kurioje kiekvienas ras kuo pasipuošti bei apsirengti šventiniu laikotarpiu, kuo papuošti namus ir nudžiuginti artimuosius. Unikalios dovanų idėjos, išskirtinė apranga, papuošalai ir aksesuarai, kurti Lietuvos dizainerių. Namų interjero detalės, kvapai ir parfumerija, išskirtiniai pasiūlymai, kurie nudžiugins kiekvieną gražiausių metų švenčių proga.

Renginio metu – ypatingas dėmesys vaikams. Abi dienas mažųjų mugės lankytojų lauks daugybė nemokamų veiklų. Vyks „Elfų slėnis“ organizuojami užsiėmimai, kuriuose: kalėdinio žaisliuko gamyba, veidų piešimas ir nuotaikingi žaidimai. Kartu su leidykla „Vaiga“, mažieji galės patirti knygos „Kalėdos jau netrukus!“ kūrimo galimybę. Mokykla „Dangaus akmenys“ renginyje kurs kalėdinę kūrybiško dvasią. Užimtumo netrūks ir patiems mažiausiems, kurie kartu su „Pink panda“ leisis į įdomius jutiminius užsiėmimus. Vyks šokiai su kūdikiais, „ropliukų“ varžybos, daug dėmesio žadantis susilaukti šimtmečio vaikų susitikimas, džiugins rėmėjų dovanos. Renginio programą papildys lėlių teatro spektakliai ir svarbiausias Kalėdinio laikotarpio akcentas – Kalėdų senelis! Viso renginio metu vyks socialinė akcija „Neišnešiotukų Kalėdos“, kuria bus skatinama atkreipti dėmesį į neišnešiotukus ir jų tėvelius, bei pakviesti geros valios žmones skirti paramą šių mažylių gerovei kurti.

Pagrindinis renginio tikslas – į Kalėdinio laukimo šurmulį žengti džiaugsmingai, o dovanomis pasirūpinti iš anksto. „Kalėdų mados karštinė” – renginys visai šeimai! Nemokamos pramogos mažiesiems, išskirtinių dovanų idėjų kupina kalėdinė mugė, jauki prekybos centro MOLAS atmosfera. Savaitgalį kviečiame pralesiti kartu! Lapkričio 29-30 dienomis, nuo 10 iki 21valandos, „Kalėdų mados karštinėje” Kaune, prekybos centre MOLAS.