Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kodėl gėles verta pirkti internetu?

Jei dar svarstote, kodėl verta pirkti gėles internetu – pateikiame jums keletą šios galimybės privalumų.
Nuotraukos

2020.12.08.

Artėja gražiausios metų šventės – laikas, kai skubėsime džiuginti savo artimuosius dovanomis ir aromatingomis,  įvairiaspalvėmis gėlėmis. Vis populiaresniu tampa gėlių pirkimas internetu; taip išvengiama papildomų rūpesčių ir ilgų klaidžiojimų po gėlių parduotuves. Visgi, jei dar svarstote, kodėl verta pirkti gėles internetu – pateikiame jums keletą šios galimybės privalumų.

Paprastas ir  greitas užsakymas

Gyvename laikais, kai įsigyti prekių internetu dar niekada nebuvo taip lengva. Bene kiekviena gėlių parduotuvė išsiskiria paprastu ir greitu prekių užsakymu. Išsirinkti gėles ir jas turėti savo rankose galima labai greitai: tam tereikia keleto mygtukų paspaudimų.

Daugelis šių paslaugų teikėjų siūlo galimybę ne tik užsakyti gėles e. paštu, bet ir skambinti telefonu, taip užtikrinant maksimaliai sklandų ir greitą pirkimo procesą. Be to, už gėles atsiskaityti galima iš karto – taip sutaupoma laiko ir išvengiama rūpesčių.

Nemokamas pristatymas

Nemažai savo paslaugas siūlančių gėlių salonų siekia, kad nemokamas gėlių pristatymas Vilniuje, kituose šalies miestuose būtų prieinamas kiekvienam klientui. Siūlomos itin patrauklios prekių kainos, kad užsakovui būtų lengva nustebinti savo artimus ir mylimus žmones.

Nemokamas ar itin mažai kainuojantis gėlių pristatymas į namus – tikrai puiki alternatyva tiems, kurie negali nuvykti į parduotuvę patys ar gyvena toliau nuo didesnių šalies miestų.

Platus asortimentas

Ar žinote tą jausmą, kai atėję į parduotuvę nerandate sau patinkančių gėlių? Tuomet ieškote jų kitoje, dar kitoje gėlių parduotuvėje ir galiausiai nuperkate ne visai jūsų norus atitinkančius žiedus. To išvengti galite rinkdamiesi internetu.

Daugelis pardavėjų internete pateikia itin platų gėlių, jų puokščių ir įvairių kompozicijų asortimentą, kad klientas išsirinktų visas jų poreikius atitinkančias prekes. Svarbu paminėti ir tai, kad vienoje vietoje galima rasti ne tik skintas gėles: vis daugiau internetinių parduotuvių siūlo vazoninius, dirbtinius augalus, jų šakas bei įvairių dydžių puokščių.

Ieškoti gėlių internetu yra lengva ir itin greita – tereikia į paiešką įvesti norimą gėlių rūšį ir pasinerti į siūlomų prekių platybes.

Gėlės visoje Lietuvoje

Dar viena svari priežastis, kodėl verta pirkti gėles internetu, yra patogus pristatymas. Užsakydami gėles visuomet galite pasirinkti konkretų adresą, kur keliaus siuntinys ir taip nustebinti artimuosius netikėta, šaunia dovana. Be to, galite pasirinkti ir konkretų laiką, kuriuo bus pristatomos gėlės – taip įprasminsite jums svarbias akimirkas.

Pirkti gėles internetu išties verta: čia užtikrinamas gausus asortimentas, todėl surasite visus jūsų norus atitinkančias žydinčias dovanas. Be to, siūlomas nemokamas ir paprastas gėlių pristatymas: taip jūsų staigmena pasieks artimuosius bet kur ir bet kokiu laiku.