Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Lino kūrėjų pavasario kryptis – Japonija ir Pietų Korėja

Jau 15-iolika metų veikianti kompanija „Jūratė“ sveikina su pavasariu ir pristato lengvą 2018-tų metų pavasario/vasaros kolekcijos fotosesiją
Nuotraukos

2018.04.06.

Jau 15-iolika metų veikianti kompanija „Jūratė“ sveikina su pavasariu ir pristato lengvą 2018-tų metų pavasario/vasaros kolekcijos fotosesiją. Dalyvauti fotosesijoje buvo pakviesta ir modelis iš Pietų Korėjos, kuri turėjo galimybę susipažinti su lino tradicijomis Lietuvoje.

Pasak „Jūratės“ Marketingo direktorės Indrės Dargytės, šis egzotiškas modelis buvo pasirinktas neatsitiktinai - tai atspindi „Jūratės“ kolekcijos pardavimų tendencijas, kur Pietų Korėja yra sparčiausiai auganti eksporto rinka.

„Jau daug metų dirbame su Japonijos rinka, tad gerai žinome savo klientų poreikius toje pasaulio dalyje. Pietų Korėja mėgsta kopijuoti savo kaimynę, tad natūralu, kad pastaruosius pora metų stebime augimą ir šioje rinkoje. Nors vietinių gyventojų stiliaus pojūčiai šiek tiek skiriasi, abi šalys turi vienijančių bruožų – mėgsta lengvus, laisvus lino drabužių kirpimus, ypatingai vertina rankų darbą. Tikimės, kad šios dvi rinkos ir ateityje dominuos mūsų eksporto strategijoje“, – pasakojo I. Dargytė.

Šiltojo metų laiko kolekcijoje vyrauja pasteliniai tonai, įkvėpti su prekės ženklo istorija glaudžiai susijusios Baltijos jūros spalvų: balta, žydra, tamsiai mėlyna, mėtos ir rausva. Kolekcijai buvo naudojamas iš dažytų verpalų išaustas aukščiausios kokybės neblunkantis linas, užtikrinantis rūbo ilgaamžiškumą. Daliai suknelių specialiai buvo išaustas marinistinis, subtiliai žydrai / baltai dryžuotas linas “Juostė”.

Laisvi lino rūbų siluetai puikiai dera su „Jūratės“ aksesuarais – ypatingai plono lino šalikais bei unikaliomis rankų darbo rankinėmis, išaustomis patyrusių meistrų ant originalių audimo staklių. 2018-tų metų pavasario/vasaros sezonui jos pasirinktos dviejų tipų: rankinės iš lino, skirtos laisvalaikiui, bei rankinės ir delninės pagamintos audžiant liną su naturalia oda, skirtos labiau įpareigojančiai aplinkai ar vakarui. Naujoje rankinių kolekcijoje dominuoja dryžuotos variacijos, „pagyvinančios“ šiuolaikinės moters aprangą bei stilių.

Fotosesijai buvo pasirinkta baltiška estetika ir natūralumu alsuojanti vieta – „inTegra House“ kompleksas, esantis šalia Monio ežero. Nuotraukų autorė - gerai gyvenimo stiliaus ženklų auditorijai pažįstama fotografė Greta Gedminaitė, kurios vizija sutapo su “Juratės” ir puikiai atspindėjo fotosesijos nuotaiką. Pavasariška modelių avalyne rūpinosi Užupyje įsikūrę kokybiško dizaino batų namai „Vėjas Gluosniuose“.

Šiuo metu „Jūratės“ gaminių galima rasti 28-nių pasaulio šalių parduotuvėse, prekiaujančiose unikalaus dizaino prabangos prekėmis. 2017-tais metais daugiausia buvo eksportuojama į Japonijos, Vokietijos ir Pietų Korėjos rinkas. Pamatyti rankinio audimo procesą ir įsigyti unikalių gaminių galima ir Vilniaus senamiestyje esančioje „Jūratės“ audimo manufaktūroje.