Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Madingiausios 2018 pavasario-vasaros suknelės

Didieji pasaulio mados namai jau pradeda kalbėti apie kitų metų pavasario-vasaros moteriškų drabužių tendencijas.
Nuotraukos

2017.12.11

Didieji pasaulio mados namai jau pradeda kalbėti apie kitų metų pavasario-vasaros moteriškų drabužių tendencijas. Suknelės, papildomi stiliaus akcentai ir nemažai įvairių stiliaus derinių jau buvo pristatyti Londone bei Niujorke vykusiose mados savaitėse. Ką verta įsigyti iš anksto? Kokios tekstūros, raštai bei formos bus madingos ateinantį pavasarį bei kaip išlikti madingai artėjantį sezoną?

Pasiruoškite pavasariui iš anksto

Ateinantis šiltasis sezonas mados aspektu nusimato itin spalvingas ir tikrai nenuobodus. Pavasarinės suknelės greitai atsiras ir parduotuvių lentynose. O kas bus madinga šį sezoną bei į ką atkreipti dėmesį?

Prekybos centruose galite jau dabar pradėti dairytis įvairiais raštais ir ornamentais puoštų drabužių. Sezono vinimi skelbiami langeliai. Siauri, platūs, dideli ar maži, kiekviena pasipuošusi languota suknele atrodys stilingai ir išskirtinai. Raštuotos suknelės ir langeliais puošti aksesuarai jau dabar vadinami ateinančio sezono vizitine kortele.

Dar vienas pavasarinės suknelės ryškus akcentas – sagos. Jos gali puošti drabužį per visą jo ilgį arba tik viršutinę dalį. Bet kuriuo atveju, mergina, apsivilkusi sagomis susegamą suknelę, ne tik jausis patogiai, bet taip pat neatsiliks nuo sezono tendencijų.

Toms, kurios mėgsta išsiskirti iš minios, ateinančio pavasario ir vasaros drabužių tendencijos ypač patiks. Madinga bus viskas, kas tviska. Blizgučiais dekoruotas audinys tik dar labiau išskirs bet kurią merginą iš pilkos masės. Lygiai taip pat sužibėti padės pūsti akcentai. Dar viena ateinančio sezono stilingos suknelės detalė – pūstos rankovės ar drabužio apačia. Tokio tipo drabužiai ne tik bus madingas garderobo akcentas, bet ir leis jaustis tarsi nužengus iš pasakos.

Klostės, raukiniai, kutai, masyvūs diržai ir kaspinai – ateinantis sezonas koncentruojasi ties detalėmis, kurios taps viso garderobo akcentu. Ieškokite ryškios arba pastelinės spalvos suknelės, nebijokite permatomų audinių ir kurkite savo stilių, besiruošiant šiltajam sezonui.

Keli naudingi patarimai norinčioms atrodyti išskirtinai

Pavasaris nusimato spalvingas, tad jei norite atrodyti stilingai, nepamirškite ryškių spalvų ar bent jau akcentų. Languotas paltukas puikiai tiks prie pastelinės spalvos pavasarinės suknelės, sujuostos įdomiu diržu ar kaspinu. Ateinančio sezono madingiausios spalvos – geltona arba blanki mėlyna.

Derinkite spalvas, ieškokite įvairių aprangos detalių, jomis gali tapti netgi ir masyvūs blizgūs auskarai ar langeliais puoštas lietpaltis. Pavasaris kvies ne tik suspindėti pasitelkus blizgučius, bet ir atrasti savo stilių. Atkreipkite dėmesį į mažas detales, kurios gali suteikti išskirtinumo.

Ateinantį sezoną derinti galite net pačias, atrodo, labiausiai tarpusavyje nederančias detales, kaip pavyzdžiui, kepurė su snapeliu, kailiniai ir lengvai plazdanti suknelės apačia. Leiskite sau eksperimentuoti, nes būtent tai bus būdinga artėjančiam sezonui.

Nemėgstančioms suknelių, siūloma bandyti ieškoti marškinių pūstomis rankovėmis, derinant juos su pieštuko formos arba laisvu, kelius ar net kauliukus siekiančiu sijonu. Sluoksniavimas su plonais ir permatomais audiniais taip pat atrodys išskirtinai. O jei prie pūstų rankovių taip pat priderinsite pelenės tipo batelius, galėsite pasijusti kaip princesė.

Ateinančiu sezonu eksperimentavimui nebėra ribų. V formos iškirptė, liemuo apjuostas kaspinu, sagomis susegama suknelės apačia – bandykite viską.