Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Perukai

Išskirtinė kokybė ir patogumas, elegancija ...
Nuotraukos

Pasirinkimas

Perukų kainos priklauso nuo jų kokybės ir gali buti skirtingos, todėl svarbu žinoti kaip juos išsirinkti ir prižiūrėti. Svarbiausi peruko pasirinkimo kriterijai yra jo patogumas ir teigiamos emocijos. Su peruku jūs galite jaustis taip pat gerai kaip ir su savais plaukais.

Perukai gali būti kelių rūšių - pagaminti iš sintetinio pluošto arba/ir natūralių plaukų. Sintetinio pluošto perukų išvaizda praktiškai nesiskiria nuo natūralių plaukų perukų, tačiau jie yra lengvesni, jų priežiūra paprastesnė nei natūralių plaukų perukų, kadangi suformuotas stilius yra užfiksuotas gamybos metu ir išlieka nepakitęs juos dėvint bei prižiūrint. Natūralių plaukų perukai yra sunkesni, jiems reikalinga panaši priežiūra kaip ir saviems plaukams. Jų stilius kas kartą turi būti formuojamas iš naujo, jie yra brangesni nei sintetinio pluošto perukai, tačiau natūralių plaukų perukų dėvėjimo laikas yra ilgesnis. Visiems kokybiškiems perukams naudojamas karkasas iš audinio juostelių (pav.1), o aukščiausios kokybės perukams - taip vadinamas “monofilament” (specialios vientisos medžiagos) įdėklas (pav.2), imituojantis viršugalvį ir ypač gerai priglundantis prie galvos. Perkant peruką mūsų salone, jums bus suteikta visapusė pagalba išsirenkant norimą stilių, spalvą ir dydį. Esant poreikiui pakoreguoti jūsų pasirinktą peruką, mes rekomenduosime patyrusius specialistus, kurie atliks jūsų pageidaujamus darbus. Siūlome naudotis paslaugomis tik tų specialistų, kurie turi patirtį darbe su perukais. Jeigu perukai nešiojami pastoviai, rekomenduojama turėti juos kelis, šiek tiek besiskiriančio stiliaus ar atspalvio, skirtus kasdienai ir iškilmingesnėms progoms.

                  

Šiuo metu yra sukurtas aukštos technologijos pluoštas Futura, kuris yra atsparus aplinkos poveikiui ir gali būti formuojamas pagal poreikį ir pageidavimą naudojant šilumos šaltinius. Šis pluoštas nėra skirtas dažymui ar cheminiam poveikiui.

Priežiūra

Perukus rekomenduojama plauti švelniu šampūnu po 12-15 užsidėjimų. Rekomenduojama naudoti specialiai tam skirtą šampūną ir balzamą. Vieną ar kelis kartus per savaitę reikėtų panaudoti specialų kondicionierių, kuris perukams suteikia natūralesnę išvaizdą. Sintetinius perukus reikia saugoti nuo karščio, tokių kaip  viryklės, radiatoriai, kiti šildymo ar kaitinimo prietaisai bei pirtys. Jų priežiūrai negalima naudoti karšto oro džiovintuvų ar karšto formavimo suktukų. Išplautus sintetinius perukus palikite ant specialaus stovelio natūraliai išdžiūti. Išdžiuvę perukai pirminį stilių įgaus juos lengvai pakračius ir pašukavus tam skirtais šepečiu ar šukomis.


Info