Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Puiki dovana sau Šv. Valentino dienos proga – dailūs apatiniai

Artėjanti Šv. Valentino diena skatina labiau pagalvoti apie savo grožį ir seksualumą. Moterys, turinčios antrąją pusę, prieš Šv. Valentino dieną neretai ilgai ieško būdų, kaip nustebinti savo mylimąjį, o vienišos merginos stengiasi kaip nors palepinti save.
Nuotraukos

2019.02.08.

Artėjanti Šv. Valentino diena skatina labiau pagalvoti apie savo grožį ir seksualumą. Moterys, turinčios antrąją pusę, prieš Šv. Valentino dieną neretai ilgai ieško būdų, kaip nustebinti savo mylimąjį, o vienišos merginos stengiasi kaip nors palepinti save. Tai gali būti visai nesunki užduotis – puikus pavyzdys yra erotinių prekių parduotuvė. Čia rasite daugybę seksualių apatinių modelių, o vilkint jais atrodyti gundančiai bus išties paprasta.

Kodėl būtent seksualūs apatiniai?

Turbūt nereikia net minėti, kad tobulai tinkantis apatinis trikotažas tiesiog pavergia vyrų dėmesį. Jeigu norime nustebinti savo partnerį meilės dienos proga, neturėtume laukti, kol jis pats užsimins apie apatinius arba pasiūlys juos nupirkti. Juk galima jais gali pasirūpinti iš anksto ir padaryti savo vyrui puikią staigmeną, kurios jis ilgai neužmirš.

Visgi dailūs apatiniai perkami ne tik dėl vyrų. Gražus apatinis trikotažas gali padėti moterims pasikelti savo savivertę, ir tam nereikia turėti partnerio. Apatiniai drabužiai skatina mėgautis savo kūnu, nesigėdyti ir teigiamai priimti visus jo ypatumus. Dažnai moterys tokių drabužių neperka dėl įvairių įsitikinimų, pavyzdžiui, kad jie tinkami tik turinčioms tobulą figūrą. Tai netiesa, nes tinkamai parinktas seksualus apatinis trikotažas kaip tik paslepia kūno trūkumus ir pabrėžia jo privalumus.

Kaip išsirinkti puikiai tinkančius apatinius?

Išsirinkti gražius apatinius, ypač jeigu tai darote pirmą kartą, gali būti sudėtinga. Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, erotinių prekių parduotuvė vis tiek verta apsilankymo. Juk apsižvalgyti, įvertinti pasiūlą galima ne tik fiziniuose salonuose, bet ir internete. Kad ir ką rinktumėtės, nebijokite klausti patarimų, pasidomėkite, kokie apatinių modeliai tinka jūsų figūrai. Labai svarbu, kad apatinio trikotažo dydis būtų tinkamas, kad jie niekur neveržtų, netemptų. Negalėsite atrodyti seksualiai, atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi dėvėdamos naujuosius apatinius, jeigu jie bus visiškai nepatogūs.

Pabandykite surasti tai, ką norėsite dėvėti ir vėliau. Pirkti seksualių apatinių tik vienam kartui paprasčiausiai neapsimoka. Geriau išsirinkti tokį drabužį, kurį norėsite vilkėti ir po savaitės, mėnesio, ir dar vėliau. Todėl jeigu ieškote, kuo pasipuošti Šv. Valentino dienos proga, pagalvokite, kuo norėsite pasipuošti ir kitomis progomis.

Apatinis trikotažas – tokie drabužiai, kurie privalo būti nepriekaištingai tinkamo dydžio, ilgio. Tokio pirkinio paieškos gali užtrukti, tačiau pastangos tikrai vertingos. Dabar tam itin tinkamas metas – ne viena erotinių prekių parduotuvė orientuoja pasiūlą į artėjančią meilės šventę, skelbia akcijas ir taiko nuolaidas, tad seksualių apatinių galima įsigyti pigiau.

Pagalvokite ir apie spalvą. Paprastai kasdien dėvimų apatinių spalva būna artima kūno spalvai arba tiesiog šviesi. Tokie apatiniai labai universalūs, nes tinka vilkėti ir po šviesiais, perregimais, ir po tamsiais drabužiais. Visgi besirinkdamos ypatingą apatinį trikotažą nebijokite ryškesnių, sodresnių, tamsesnių spalvų, pavyzdžiui, juodos, raudonos, tamsiai ar karališkai mėlynos, žalios. Priklausomai nuo odos atspalvio, jos gali dar labiau išryškinti figūros privalumus.

Šv. Valentino dienos proga rečiau pasirenkami margi, raštuoti apatiniai. Jie taip pat labiau tinka kasdienai – nebent audinys margintas širdelėmis, kitokia šventine simbolika. Kitu atveju, jei norite ko nors įmantresnio, drąsiai rinkitės nėrinius – jie atrodo romantiškai ir tuo pačiu gundančiai. Taip pat gera audinio idėja – satiną, šilką primenanti medžiaga. Tokių apatinių asortimentu kruopščiai rūpinasi kiekviena erotinių prekių parduotuvė, tad rinktis tikrai bus iš ko.

Dar vienas patarimas – neapsiriboti tik liemenėlės ir apatinių kelnaičių komplektu. Pasiūlą šiandien sudaro ir gundantys peniuarai, korsetai, ir chalatai, ir kūno kojinės, bodžiai, naktinukai. Taigi, neabejotinai rasite tai, kas vilios ir pačią, ir partnerį. Viskas, ko reikia – tiesiog apsispręsti dėl modelio ir įspūdžių kupinam vakarui ruoštis drąsiai.