Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Tarptautinė Baltijos juvelyrikos paroda "Amber Trip"

2013 m. kovo 13 – 16 dienomis, Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje
Nuotraukos

„Amber Trip“ – didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse, svarbus kasmetinis įvykis visai juvelyrikos visuomenei: profesionalams ir dizaineriams, gamybos organizatoriams ir praktikams, juvelyrikos pramonės žmonėms, technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams. Kaip ir kasmet, parodoje bus pristatomos taip pat naujausios pramonės technologijos, moderni technika.

Keturių dienų šventės metu Jus susipažinsite su naujausiomis tendencijomis šioje grožio industrijos srityje, galėsite pamatyti naujausius pasaulio profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti ar užsisakyti išskirtinį autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų. Jūsų laukia daug neišdildomų įspūdžių, staigmenų.

„Amber Trip“ - tai totali geros nuotaikos bazė!

Parodos dienomis vyks tarptautinis juvelyrikos meno konkursas. Konkurso idėja ir tikslas - pristatyti juvelyriką, kaip šiuolaikinio meno sritį, propaguoti įdomiausius juvelyrikos meno pasiekimus. Juvelyrai-menininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Nyderlandų, Lenkijos, Vokietijos ir kitų šalių pristatys darbus sukurtus konkrečiam asmeniui. Konkurso žiuri komisija, atsižvelgdama į pagrindinius šiuolaikinio meno kanonus, svarbiausiu vertinimo kriterijumi, laikys meninę kūrinio vertę.

Prisimenant mūsų kaip organizatorių keliamus tikslus - tapti Baltijos juvelyrikos sostine, galime pasakyti, kad mūsų tikslas pasiektas – Vilnius yra Baltijos regiono sostinė.

„Amber Trip“ surado savo vietą pasaulio kultūriniame žemėlapyje. Siekdami, kad ši „ekspansija“ išliktų ir kokybiška ir kiekybiška, norėdami pristatyti profesionalų, kokybišką meną, mes dirbame labai intensyviai ieškodami bei kviesdami į mūsų parodą atvykti juvelyrikos kompanijas iš įvairių pasaulio šalių. Rezultatai, sakykime, pernai viršijo visus mūsų kaip organizatorių lūkesčius. Šiemet dalyvių ir svečių tikimės sulaukti ne mažiau.

Norime pasakyti, kad paroda įgavusi stabilumą kiekybėje – auga kokybėje!

“Amber Trip” ne tik komercinis renginys. įdomi ir aktuali parodos seminaro tematika. Ilgamėte darbo su juvelyrika patirtimi dalinsis žinomiausi jos atstovai iš Lietuvos, Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos. Taip pat bus aptariamos juvelyrikos verslo tendencijos atskirose šalyse..

Besiklostanti ekonominė situacija pasaulyje kelia sumaištį, nepasitikėjimą ir nerimą. Žinoma skaudžių pasekmių nebus išvengta, tačiau mes esame optimistai ir tikime, kad „Grožis išgelbės pasaulį“. Aplankę šių metų parodą jūs galėjote tuo įsitinkinti. Kviečiame prisiminti IX "Amber Trip"2012 malonias parodos akimirkas ir pasižūrėti vaizdo įrašą: