Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Vis labiau populiarėja natūrali kosmetika

Dabar vis labiau populiarėja natūrali kosmetika ne tik visoje Europoje, bet ir pasaulyje
Nuotraukos

Dabar vis labiau populiarėja  natūrali kosmetika ne tik visoje Europoje, bet ir pasaulyje. Ir tai nėra atsitiktinumas.  Ji puikiai valo, maitina ir drėkina odą. Be to, sumažėja pavojus, kad naudojant natūralią kosmetiką atsiras kuris nors šalutinis poveikis.

Таigi, kas yra natūrali kosmetika? Tai kosmetika pagaminta iš natūralios žaliavos. Natūralioje sertifikuotoje kosmetikoje nėra arba yra palyginti labai nedidelis kiekis konservantų, kurie neleidžia daugintis bakterijoms, kurios gali užkrėsti odą, išskirti kenksmingus toksinus. Mūsų kosmetikoje konservantų kiekis svyruoja nuo 0,0045 iki 0,0075 proc., kaip matome tai labai mažai. Pavyzdžiui, konservantų parabenų leidžiamas kiekis iki 1,0 proc., triklosano iki 0,3 proc., triklokarbono iki 0,2 proc., benzoic acid iki 1,4 proc., phenoyxetanol iki 1,0 proc., benzyl alcohol iki 1,0 proc.; dantų pastose naudojamų įvairių fluoridų kiekis neturi viršyti 0,15 proc., amoniako iki 6 proc., parfumerijoje naudojamas dirbtinis muskusas musk cetone neturi viršyti 1,4 proc., UV filtras titano dioksidas - iki 25 proc. viso produkto kiekio.

Mūsų natūralios kosmetikos žaliava tai natūralūs aromatiniai aliejai, augaliniai aliejai, sultys, žolelių ir gėlių ekstraktai. Taip pat bičių vaškas, lanolinas ir kitos gamtos gėrybės. Apskritai visus daugybę natūralios kosmetikos komponentus galima padalinti į dvi dideles grupes: augalinės kilmės kosmetiką arba fitokosmetiką, jei jos sudėtyje yra ne mažiau kaip 70  proc. natūralių gydomųjų komponentų.  Ir gyvulinės kilmės kosmetiką.

Daugiausiai natūralią kosmetiką gamina specialistai. Bet ją galima pasigaminti ir namų sąlygomis. Tai vadinamoji „hand made“ kosmetika. Ji taip pat labai populiari ir net  atsiranda ant parduotuvių prekystalių. Tokios kosmetikos pranašumas  ir yra tas, kad galima pačiam pasigaminti. Kitaip tariant, tada jūs tiksliai žinote iš ko ji pagaminta. O tie, kurie neturi laiko ir noro tuo užsiimti, siūloma nusipirkti natūralią kosmetiką Mūsų Naturėja elektroninėje parduotuvėje.

Tačiau kaip išsirinkti natūralią kosmetiką? Įtikinama reklama, graži pakuotė ir prieinama kaina – trys pagrindiniai kriterijai, skatinantys pirkti natūralios kosmetikos produktus. Nors iš tikrųjų vis dėlto reikia labai kruopščiai rinktis  natūralią kosmetiką.

Pirmiausiai reikia atidžiai perskaityti natūralios kosmetikos produkto sudėtį, nurodytą etiketėje. Nes gal būtent tame produkte ir nėra tinkančių jūsų veido odai reikalingų medžiagų. Taip pat turėkite omeny, kad kremai su dozatoriais yra patikimesni ir pranašesni. Pirmiausiai būtent dėl tokios pakuotės prailgėja galiojimo laikas. Tuo pačiu galima išvengti vadinamųjų sunkiųjų konservantų.

Pagal kainą reikėtų orientuotis į vidutinę, kadangi kokybiškas produktas negali būti pigus. Be to,  natūralu antkainis žinomam prekės ženklui. Tai – įkainis už vardą. Dabar Singapūro natūralios kosmetikos gamybos kompanija Bio-Essence neatsitiktinai vadinami mados pradininkais natūralios kosmetikos sferoje. Mat Singapūro gyventojų gyvenimo būdas neleidžia labai daug laiko skirti sau, tačiau jiems toli gražu nesvetimas ir kruopštumo,atidumo sau bei grožio ir švaros kultai. Todėl kelia vis didesnius reikalavimus ir kosmetikos priemonėms. Tai  įvairių gamtos komponentų, unikalių jūros produktų ir naujųjų technologijų derinys laikantis itin aukštos kokybės tradicijų.