Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Flamenko klubas „Tientos“ atidarė sezoną

Pirmasis šių metų pasirodymas vyko prabėgusį savaitgalį, gruodžio 3 dieną.
Nuotraukos

Prim.lt puikiai pažįstamo flamenko klubas „Tientos“ pradėjo „žiemos sezoną“, naują sezoną, eilinį naują sezoną. Tinka bet kuri formuluotė, nes „Tientos“ merginos ir joms akomponuojantys muzikantai vėl kviečia vilniečius bei miesto svečius lietuvišką darganą ir šaltį iškeisti į karščiu alsuojančius ir nė vieno abejingu nepaliekančius ispaniškus ritmus.

 

Pirmasis šių metų pasirodymas vyko prabėgusį savaitgalį, gruodžio 3 dieną.

Klubas naująjį sezoną pradėjo gerokai atsinaujinęs. Jaukiosios ir neįtikėtiną kiekį žmonių talpinančios klubo patalpos pačiame sostinės centre buvo naujai apipavidalintos, pasipildė šokėjų gretos, joms akomponavo ir atmosferą kūrė nauja dainininkė.

„Mūsų nuolatinė dainininkė šiuo metu yra JAV, tad pasikvietėme kitą merginą, tačiau rimtai svarstome apie tai, kad visą laiką turėti dvi dainuojančias merginas. – „Tientos“ planais pasidalino klubo vadovė Ilona.

Idėja labai puiki – dvi dainininkės ne tik, esant reikalui galės pavaduoti viena kitą, bet ir dainuodamos kartu sukurs visiškai kitokią pačių pasirodymų atmosferą. Du balsai, traukiantys ispaniškas balades, tikėtina, dar labiau kaitins ne tik žiūrovų, retas kurių ir dabar išsėdi ramiai visą pasirodymą, kraują, bet ir papildomai užves nenuilstančias „Tientos“ šokėjas, kurios kiekvienam pasirodymui rengiasi tarsi paskutiniam ir scenoje atiduoda visą save.

Dar viena šių metų naujovė – scenoje be „Tientos“ merginų pasirodė ir viešnios iš Latvijos, iš klubo „Duende“ (flamenko deju klubs „Duende“).

„Augam, plečiamės, ieškome „naujų rinkų“. – pusiau juokais, pusiau rimtai prasitarė Ilona. – „Būtent todėl sezono atidarymo šventėje prie mūsų prisijungė šokėjos iš Latvijos, su kuriomis planuojame dirbti ir toliau. Taip pat tikimės, kad kitiems naujojo sezono pasirodymams pavyks pasikviesti ir estų šokėjas. Tokie planai yra, dabar belieka juos įgyvendinti.“

To klubui ir norisi palinkėti, nes du skirtingi flamenko šokėjų klubai vienoje scenoje gali sukurti mažą stebuklą. Arba tiesiog stebuklą. Kai į vieną visumą susilieja dvi skirtingos programos, dvi skirtingos mokyklos, skirtingi temperamentai ir skirtingi sceniniai drabužiai, sukuriamas nepakartojamas pasirodymas, apie kurį galima kalbėti. Galima rašyti. Galima dalintis nuotraukomis, tačiau, deja, tai gali perteikti tik grožį, tačiau negali perteikti tos nepakartojamos atmosferos, kurioje vyksta „Tientos“ flamenko tablao. Taigi, jei dar nenusprendėte, ką veiksite gūdžiais lietuviškos žiemos vakarais arba pasirinkti planai kelia abejonių, pakeiskite juos ir skubėkite į artimiausią „Tientos“ pasirodymą. Iškeiskite lietuvišką žiemą į Ispanijos karštį ir pozityvios energijos užtaiso, kurį, neabejotina, parsinešite namo, užteks labai ilgam.

 

Prim.lt

Taip pat skaitykite

Vasarį „Flamenco tablao Tientos“ šokėjos vilniečius privers pasijusti karšto kraujo ispanais

Flamenko Vilniaus gatvėse