Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Sausa, sudirgusi oda, tempimo jausmas ar pleiskanojimas – šiandien kaip niekada aktualios problemos.
Ir savo odą, ir plaukus lietuvės vidutiniškai vertina mažiau nei 7 balais. Įvairiomis odos problemomis skundžiasi 8 iš 10 moterų ir merginų, tačiau tik 2 iš 10 jas sprendžia su specialisto pagalba.
Karantino metu svarbūs du dalykai: sveikas protas ir pozityvumas, todėl į laiką, skirtą namuose, visada galime pasižiūrėti kitu kampu.
Vaivorykštės spalvos, putlių lupų efektas ar mėlynos blakstienos – makiažas tampa linksmu žaidimu, kurį žaisti kviečiamos visos.
Straipsniai
Artėjant vasarai, vis labiau norisi rūpintis išoriniu grožiu
Atėjo pavasaris. Su juo dažniausiai išlenda ne viena šiam laikotarpiui būdinga problema. Neretai veidrodyje pastebime per žiemą priaugtus kilogramus.
Ne viena moteris, kuri nori nepriekaištingai nulakuotų nagų, yra susidūrusi su dilema
Medus – puiki kosmetikos priemonė
Natūrali kosmetika turi gydomųjų galių
Bokštai, „makaronų fabrikai“ ir sutaršytas kuodelis pagaliau išėjo iš mados. Pasak grožio salono „Blanco beauty“ įkūrėjo Jevgenijaus Trafimovo, nuotakos nuo šiol renkasi natūralumą ir eleganciją.
Pasak R. Jonaitienės, norint, kad nagai rudenį atrodytų gražiai neužtenka vien jų nulakuoti, reikia pasirūpinti ir jų sveikata
Natūralus makiažas – šios vasaros topas
Specialistų teigimu, neretai pasitaiko atvejų, kai kosmetikai (kosmetologai) imasi veiklų, kurias gali atlikti tik sveikatos priežiūros specialistai
O pagrindinis vasaros grožio atributas – plati šypsena!