Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Masažo aliejai: jų įvairovė šiandien kaip niekada didelė

Gebėjimas atsipalaiduoti – labai svarbus. Tačiau neretai be papildomų priemonių atsipalaidavimo pasiekti nepavyksta. Na, o masažo aliejai yra puikus pasirinkimas.
Nuotraukos

2021.09.07.

Gebėjimas atsipalaiduoti – labai svarbus. Tačiau neretai be papildomų priemonių atsipalaidavimo pasiekti nepavyksta. Na, o masažo aliejai yra puikus pasirinkimas. Šiandien jų įvairovė yra kaip niekada didelė, todėl tinkamiausią gaminį sau suras net pats išrankiausias pirkėjas. Na, o, kad išsirinkti būtų lengviau, verta susipažinti ir su tam tikrais kriterijais. Vienas svarbiausių kriterijų pasirenkant tokio pobūdžio gaminius, yra aromatas. Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau. 

Kas tiks norintiems jaustis žvaliai ir energingai?

Atsipalaidavimas visada reiškia proto ir kūno darną, ramybę ir harmoniją, tačiau labai svarbu ir tai, kaip jausitės vėliau. Jei norite, kad po masažo seanso jus aplankytų energija bei žvalumas, tokiu atveju, pirmenybę turėtų būti teikiama citrusinių vaisių (apelsinų, mandarinų, greipfrutų, citrinų ir t.t.) eteriniam aliejui. 

Ką rinktis romantikams?

Ypač romantiškai ir svajingai nusiteikę asmenys turėtų atkreipti dėmesį į gėlių natomis pasižyminčius aliejus masažui. Rožės, vyšnių žiedai, vetiverijos – visa tai privers jus pasijausti itin svajingai. Na, o jei siekiate susikurti ir nerūpestingai žaismingą nuotaiką, tokiu atveju atkreipkite dėmesį ir į braškių, cukraus vatos natomis praturtintas aliejus.

Pakviesta aistra

Kaip prikviesti aistrą į jūsų miegamąjį? Taip ši užduotis yra kur kas lengvesnė, nei jums gali atrodyti – tereikia pasirinkti tinkamą masažo aliejų. Tad, koks jis turėtų būti? Šiam tikslui puikiai tiks šokolado, ambros, muskuso, cinamono, vanilės ar net čili pipirų natomis praturtinti aliejai.

Maksimalų atsipalaidavimą garantuos...

Na, o jaučiantiems ypač didelę įtampą ar tiesiog turėjusiems sunkią dieną, ypač greitą atsipalaidavimą garantuos raminančiais aromatais praturtinti masažo aliejai – levandų, jūros brizo ir t.t.

Ką rinktis vertinantiems subtilumą?

Na, o jei manote, kad masažo aliejus turi pasižymėti vos vos juntamu, ypač subtiliu kvapu, pirmenybę teikite tiems gaminiams, kurie praturtinti migdolų ar egiptietiškos medvilnės aromatais.

Šiomis ir kitomis natomis pasižyminčių masažo aliejų, pagamintų iš itin aukštos kokybės, kruopščiai atrinktų žaliavų, ypač patraukliomis kainomis galite įsigyti cupid.lt. Didelis prekių pasirinkimas, konfidencialumas bei patogus apsipirkimo procesas – garantuoti.