Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Išbandykite keletą patogių skaitmeninių sprendimų ir originaliai įamžinkite smagiausius kalėdinius prisiminimus savo išmaniuoju telefonu.
„Huawei InFocus“ fotografijos konkursas, kuriame dalyviai varžėsi dėl 10 tūkst. eurų pagrindinio prizo, kirto finišo liniją.
Karpį suviliojo Arūnas Jarašūnas
Vakar Rygoje pristatyta lietuvių sukurta naujovė – virtualioje realybėje (VR) atkurtas Latvijos sostinės gyvenimas prieš šimtmetį.
Straipsniai
Dvasine prasme tarnystė yra sąmoningas dalyvavimas harmoningoje sąveikoje bendram labui
D. Tomkutė-Veleckienė: „Norisi palinkėti Šiauliams dar labiau gražėti, tapti kultūros traukos centru ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir užsieniečiams.“
A. Klavinš: „Manau, kad lietuvių ir latvių suvokimas apie meną skiriasi, nes lietuviai – katalikai. O latviai išpažįsta įvairų tikėjimą. Jūsų religija padaro kultūrą išskirtinę.“
Deepak‘o Tailor‘o, interneto prekybos tinkle „Amazon“ parduodamo bestselerio „Kaip gyventi už dyką“ (angl. How to live for free) autoriaus, teigimu, gyvenime už dyką galima gauti beveik viską, pradedant maistu, baigiant treniruoklių salės naryste – reikia tik žinoti kaip tai padaryti
Vestuvės – vienas ryškiausių ir svarbiausių įvykių gyvenime
M. Kosinskaitė apie dailę: „Tai meditacija. Procesas, kuriuo mėgaujiesi ir kankiniesi.“
E. Sūdžiūtė: „Mane žavi ne kažkuri technika, o pati kūryba.“
Vasaris trumpas mėnuo, artėja pavasaris – nepamirškime deramai pasitikti ir pasveikinti Saulutę!
ūs turtingas? Puiku. Bet bloga žinia, kad tikriausiai esate baisus sukčius. Mokslas taip sako.
Menotyrininkas E. Parulskis: „Impresionistų laikais pasakojimus apie meno kūrinius kūrė meno dileriai, šiandien juos kuria – parodų kuratoriai, populiarūs žurnalai ir net serialai, kuriuose pastebėję vieną ar kitą kūrinį nuolatiniai žiūrovai jį visada pastebi ir apie tai papasakoja kitiems.“