Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

„Karklė 2019“ finalas: įspūdingi M.Mikutavičiaus, „The Rasmus“ ir „Filatov & Karas“ pasirodymai

Pasibaigė pagrindinė festivalio „Karklė 2019“ diena, kuri buvo paženklinta vakarėliu iki paryčių ant jūros kranto ir įspūdingiausiais pasirodymais.
Nuotraukos

2019.08.18.

Pasibaigė pagrindinė festivalio „Karklė 2019“ diena, kuri buvo paženklinta vakarėliu iki paryčių ant jūros kranto ir įspūdingiausiais pasirodymais. Organizatoriai džiaugiasi, kad per visas festivalio dienas pavyko išvengti rimtesnių incidentų, o susirinkusi publika mėgavosi geru oru, jūra, pramogomis ir kokybiška muzikine programa.  

Šeštadienį festivalio scenose siautė jaunimo dievukai „Flying Saucer Gang“, „Daddy Was a Milkman“, „8 kambarys“, Marijonas Mikutavičius, Niko Barisas, „Black Biceps“, užsieniečiai „Ialaz“, „The Rasmus“ ir „Filatov & Karas“. Šokių muzikai skirtoje paplūdimio zonoje plokšteles suko „Radistai“, Endrio, Deep Luke, Alex Kennon, „Flaxen Beats“ ir kiti.

Prasidėjus vakarui „Optibet“ scenoje pasipylė trap muzikos ritmai, o publiką šokdino chuliganai „Flying Saucer Gang“. Jaunieji festivalio dalyviai pasidavė Remigijaus Daškevičiaus – Retro, OG Version, Amphibian ir S.F.T.P. energijai. Grupės nariai betarpiškai bendravo su publika ir audringai pradėjo finalinę festivalio dieną.  

Po pertraukos ant scenos lipo melancholiškų kompozicijų kūrėjas, kritikų ir publikos numylėtinis „Daddy Was a Milkman“. Pernai metai šiam atlikėjui buvo išties įspūdingi – jis buvo nominuotas rekordiniam skaičiui „M.A.M.A“ apdovanojimų kategorijose. Ignas Pociūnas pasirodymo metu vedė publiką per asmeninius prisiminimus, romantiškus patyrimas ir jautrius gyvenimo momentus. Subtili melodika, aksominis vokalisto balsas ir svaiginanti lyrika vakarui suteikė išskirtinumo.    

Grupės „8 kambarys” pasirodymas festivalio dalyvius privertė šokti net ant stalų. Jie kartu dainavo hitus „Ieškau“, „Ežero dugne“ ir „Deginu save“. Grupės nariai meistriškai sukūrė koncerto emocinį užtaisą – pradžioje publiką pavergė lyriškais kūriniais, kuriuos pakeitė energingi ritmai. Deividas Alejūnas ir Karolis Talutis tiesiog tryško energija, jėga ir gera nuotaika. Publika tokį atlikėjų atsidavimą įvertino, po pasirodymo dar ilgai buvo galima girdėti minios ovacijas.

Ne pirmą kartą festivalio „Karklė“ scenoje pasirodė nostalgiškieji rokeriai iš Suomijos „The Rasmus“. Jų atlikta daina „In the Shadows“ 2003 metais karaliavo Europos radijo stočių viršūnėse. Jų koncertas festivalio scenoje įrodė, kad gerbėjų meilė šiam ketvertukui neišblėso iki šių dienų.

Rusų dueto „Filatov & Karas“ pasirodymas buvo laukiamiausias tarp klubinės kultūros gerbėjų. Galybę deep house hitų ir populiarių dainų remiksų pasauliui padovanoję atlikėjai privertė iki vidurnakčio šokti „Karklės“ publiką. Šių metų pradžioje išleistas singlas „Au Au“ tapo tikru vakaro vinimi, kurio priedainis skambėjo pajūrio vėjyje. Susirinkusi minia vos sutilpo paplūdimio scenoje.

Vienintelį koncertą muzikos festivaliuose surengęs Marijonas Mikutavičius tradiciškai viršijo „Karklė 2019“ dalyvių lūkesčius. Įspūdingas šou su vaizdo ir šviesų efektais, gerai žinomos dainos ir nepakartojama atmosfera – tai, kuo publiką užburia atlikėjas. Jau per garso repeticiją susirinkę festivalio dalyviai audringai pasitiko dainininką, tad festivalį vainikavęs koncertas tapo idealia kulminacija. Atlikęs pirmąją dainą M. Mikutavičius tarė publikai: „Jūs esate nemirtingi. Jūs tikrai esate nemirtingi“. Pasirodymo metu dainininkas parodė ištrauką iš prieš 20 metų filmuoto dainos „Aš labai myliu savo mamą“ klipo. Pradžioje jis paragino festivalio dalyvius nusiųsti žinutes savo mamoms. Kiek vėliau dainininkas pristatė klipe nusifilmavusią Karoliną, kuri tuo metu buvo penkerių metų. Suaugusi mergina ant scenos buvo pasitikta džiaugsmo šūksniais ir garsiais plojimas. Marijono koncertų išskirtinumas – nuoširdus bendravimas su publika, tad nenuostabu, kad visas pasirodymas „Karklė 2019” buvo kupinas emocijų ir istorijų.

Šiais metais organizatoriai didelį dėmesį skyrė festivalio lankytojų saugumui. Juo rūpinosi net 120 asmenų, tarp kurių buvo Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai ir Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai. Didesnių incidentų festivalio metu buvo išvengta. Per visas festivalio dienas užregistruotas vienas pareiškimas policijai dėl lengvo kūno sužalojimo – nuskelto danties. Policijos pareigūnai su kinologais aktyviai tikrino automobilių stovėjimo aikšteles ir aktyvią festivalio zoną. Patikrinimų metu buvo sulaikyta 15 asmenų, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų disponavimo.

Šiais metais „Karklės“ festivalis vyksta net 4 dienas. Unikali renginio vieta – Baltijos pajūris, net 5 scenos (trys iš jų ant jūros kranto), puikus oras, gausybė pramogų kiekvieno skoniui, užsienio ir Lietuvos atlikėjų pasirodymai garantavo vieną geriausių savaitgalių Lietuvos pajūryje.

Nuotraukų autorius: Gabrielius Jauniškis