Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Lietuvių aktoriai NETFLIX filme „Slaptasis šešetukas“/„6 Underground“ pas režisierių Michael Bay

Kino filme kartu su Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia - Rulfo bei kitomis žvaigždėmis vaidino ir lietuvių aktoriai Tauras Čižas bei Algirdas Dainavičius
Nuotraukos

2020.04.30.

2019 m. gruodžio vidury ,,Netflix“ platformoje pasirodė 150 milijonų dolerių kainavęs efektingas Michaelo Bay veiksmo trileris su komedijos elementais „Slaptasis šešetukas“(angl. „6 Underground“). Kino filme kartu su Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia - Rulfo bei kitomis žvaigždėmis vaidino ir lietuvių aktoriai Tauras Čižas bei Algirdas Dainavičius, mums žinomi iš tokių filmų kaip ,,Emilija iš Laisvės Alėjos” (rež.D.Ulvydas), ,,Mes dainuosim” (rež.R.Mullan), ,,Grąžinti Nepriklausomybę (rež.S.Baradinskas), ,,Defiance” (rež.E.Zwick) ir k.t.

,,Visi darbai susiję su filmu ,,6 Underground” vyko labai skubiai”,- prisimena lietuvių aktorius Vakarų rinkoje atstovaujančios agentūros ,,Baltic Actors“ vadybininkė Julija Šatkauskaitė - „Atrankos metu aktoriams  teko suvaidinti ir nusifilmuoti gana atviroje sekso scenoje su mergina naudojant tik kėdę. Taurui Čižui ir Algirdui Dainavičiui praėjus atranką buvo etapas, kuomet operatyviai reikėjo susitvarkyti su sutartimis, vizomis ir kelionės organizavimo procesu.”

Pastangos pasiteisino su kaupu, nes pažintį su filmo režisieriumi bei prodiuseriu Michaelu Bay abu lietuvių aktoriai vadina labai vertinga patirtimi.

,,Laikas, kurį teko praleisti su Michael Bay komanda, kuriančią filmą „6 Underground“, suteikė ne tik smagių įspūdžių, bet ir neįkainojamos profesinės patirties,- prisiminimais dalinasi vienas iš lietuvių aktorių Tauras Čižas, suvaidinęs ,,blogiuką“ generolą . - Iki šiol teko dirbti įvairaus mąsto filmavimuose, bet ši pažintis su pačiu tikriausiu, aukščiausios prabos komerciniu Hollywood‘o kūrybos procesu pranoko viską. Savo komandai Michael Bay yra labai reiklus, bet absoliučiai korektiškas, savo elgesiu ir bendravimu aiškiai parodantis, kad jis supranta ir vertina jų atliktą darbą ir nekaltina jų dėl to, kad jie kažką ne taip padarė, ne taip suprato, nes jie juk ir negalėjo to teisingai suprasti, nes jis pats tą ką tik sugalvojo...”.

Michaelas Bay gimė Los Andžele. Jo pomėgis veiksmo filmams ir specialiesiems efektams matomai atsirado dar vaikystėje. Kartą režisierius pritvirtino fejerverkus prie žaislinio traukinio tam, kad galėtų įvykusią ,,ugningą nelaimę” nufilmuoti su savo motinos 8 milimetrų kamera. Tai, kad eksperimentas baigėsi priešgaisrinės iškvietimu, Michaelo susidomėjimo techniniais sprendimais nesumažino. Jų gausu daugumoje Michael Bay filmų - ,,Armageddon“, ,,Pearl Harbor”, ,,Transformers” ir k.t.  Veiksmo trileris su komedijos elementais „6 Underground” taip pat nėra išimtis. Lietuvių aktorius Tauras Čižas buvo nušautas ,,geriečių” per cigarą. ,,Mano veiksmai turėjo būti tikslūs iki milimetro. Režisieriui svarbu absoliučiai viskas – nuo vaizdo pro dangoraižio langą, esančio už 3-4 kilometrų, iki šampano butelio ar cigaro etiketės.“ - prisimena Tauras.

Režisierius dirbdamas daug improvizuoja – ir menine, ir organizacine prasme. Jis tiesiog genialiai sugeba ne tik savo galvoje sudėlioti visą situaciją, per kelias sekundes sugalvoti ką ir kaip daryti, bet ir sugalvoti tai už dar 300 žmonių dirbančių jo filmui ir įtikinti juos, kad tai yra tikrai teisinga. ,,Toks vaizdas, kad jam nebūtinas nei scenarijus, nei operatorius. Pats ima kamerą į rankas. Filmuoja be pliauškės, be skaičiukų, kaip paskui montuoja - neįsivaizduoju… – mintimis dalinasi Algirdas Dainavičius. - Nežinotum, kokius filmus Michaelas Bay yra nufilmavęs, galvotum - šiaip mėgėjas su kamera žaidžia.”

Apibedrindami savo įspūdžius lietuvių aktoriai Tauras Čižas ir Algirdas Dainavičius pripažįsta, kad režisieriui Michaelui Bay galima tik pavydėti jo talento, pasišventimo ir meistrystės kurti tai, kas jam smagu. ,,Ir svarbiausia, jis įdeda į tai labai daug pastangų, jėgų ir darbo. Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, bet supratau ir realiai pamačiau – jis gyvena kinu ir yra laimingas. Dirba, filmuoja nuo ryto iki vakaro ir ruošiasi tiems filmavimams nuo vakaro iki ryto. Jis daro tai, ką nori, kaip nori, kada nori ir daro tai už savo uždirbtus pinigus!” – dalinasi įspūdžiais Tauras Čižas.

Filmo  „Slaptasis šešetukas“/„6 Underground“ anonsas:

Straipsnio kategorijos