Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

5 ženklai, kad būtent su tavimi jis nori praleisti gyvenimą

Natūralu, kad santykių eigoje gali kilti abejonių. Moterys, kurios iš prigimties yra jautresnės bei emocingesnės, dažnai kenčia nuo įvairių abejonių, susijusių su antrąja puse.
Nuotraukos

2019.04.15.

Natūralu, kad santykių eigoje gali kilti abejonių. Moterys, kurios iš prigimties yra jautresnės bei emocingesnės, dažnai kenčia nuo įvairių abejonių, susijusių su antrąja puse. Buvimas su mylimu arba artimu vyru tikrai nebus komfortiškas, jeigu nežinote, ar jis tikrai su jumis nori būti visą laiką. Štai 5 ženklai, kurie padės išsklaidyti visas abejones. Jeigu juos pastebėjote, būkite rami – su jumis jis nori praleisti visą gyvenimą.

Santykiai juda pirmyn

Vienas iš pagrindinių moterų skundų, ypač santykių pradžioje – jis pernelyg skuba. Tačiau su skubėjimu moterys susitaiko lengviau, nei su delsimu. Abejonės gali iš vidaus „suvalgyti“, todėl vyras turi siųsti signalus, rodyti tempą bei iniciatyvą. Santykiuose, kaip šokiuose – vyras „veda“ moterį. Iš prigimties biologiniai bei psichologiniai dviejų lyčių skirtumai mus surėdė taip, kad vyras veikia kiek impulsyviau nei moterys, nori greitesnių rezultatų bei mėgsta lyderiauti. To rezultatas turėtų būti jus mylinčio vyro iniciatyva leisti laiką kartu, keliauti, įsikelti drauge gyventi, piršlybos, santuoka, ateities planai ir taip toliau. Jūs turėtumėte jausti, kad vyras iš santykių nori daugiau ir veržiasi tai realizuoti. Jeigu tai jaučiate – valio! Geras ženklas.

Jis paaukoja savo principus

Filmų vakarui jis leidžia jums rinktis jautrią romantinę dramą vietoj veiksmo filmo ar kriminalinio trilerio? Saugokite jį, nes taip atsakingai savo moteriai dėmesį rodantys vyrai ant kiekvieno kampo nesimėto. Jei vyras, net ir turėdamas aiškias nuostatas bei principus, jums nusileidžia ir perduoda vadeles arba sprendimo teisę jam aktualiais klausimais – jis nori su jumis būti ir yra pasiruošęs aukotis. Tai - noro būti kartu amžinai pamatas.

Su tavimi jis ryžtasi išbandyti kažką naujo

Vyrai dažnai mėgsta tinginiauti. Grįžę namo po darbingos dienos, jie mielai išsidrėbtų priešais televizorių, žiūrėtų sportą, gertų alų ar kitą gėrimą ir nieko daugiau neveiktų. Tačiau santykiai, orientuoti tik į vienpusį komfortą, neveikia. Reikalinga abipusė darna bei abipusiai iniciatyvūs žmonės, kad kartu galėtumėte praleisti visą gyvenimą. Galbūt su jumis jis užsiims kažkuo, apie ką pats niekad nebūtų pasvajojęs, pvz., kartu su jumis lankys porų šokius, ims vaikščioti į klasikinės muzikos koncertus arba pradės piešti. Aktualūs ne tik hobiai, bet ir judviejų intymūs reikalai. Prekės suaugusiems ateina į galvą kaip ta priemonė, kuri padeda paįvairinti rutiną bei atskleisti save kiek kitaip nei įprastai. Jeigu daugumą jūsų siūlomų planų ar idėjų vyras priima šiltai ir lengvai pasineria į avantiūras – jis nori su jumis būti labai ilgai.

Jis priima visas tavo puses

Jeigu vyras priima jus tokią, kokia esate, su visais trūkumais (kurių, aišku, nėra) bei sunkesniais charakterio bruožais – jis nori jūsų savo gyvenime ir tai yra nenuginčijamas faktas. Susitaršiusi, pikta ir nelaiminga ar su skaudančiu pilvu jam turite būti tokia pat miela, kaip pasipuošusi vakariniu makiažu, apsirengusi proginę suknelę ir atrodanti tarsi princesė. Jeigu vyras mato jūsų sunkumus ir stengiasi juos užkamšyti, pvz., plauna indus, jei jūsų odą tai dirgina, valo aukštus paviršius, nes jums sunku pasiekti aukštai esančius baldus, bei atneša arbatos, paglosto ir nezirzia, kai jus kankina moteriškos problemos – jūsų namuose yra ne vyras, o tikras vaikščiojantis deimantas.

Matydama, kad net ir labai prastą sau dieną galite jaustis moterimi, kuria rūpinasi, kurią myli ir saugo – reiškia, kad suradote vyrą, norintį su jumis praleisti nei daug, nei mažai - visą gyvenimą.

Jis tau daro staigmenas

Vyrai nekenčia planuoti staigmenų. Tai yra faktas. Aišku, nors kalbėti už absoliučiai visus vyrus negalima, tačiau bendra nuomonė yra tokia, kad staigmenos, o labiausiai planavimas, juos labai vargina. Vyrai patys dažnai yra nereiklūs staigmenoms, mėgsta ramesnio pobūdžio pramogas, todėl ir su planavimu jiems draugauti sekasi nekaip. Visgi savo moteriai vyras tikrai pasistengs kažką sumąstyti. Tai gali būti kelionė, netikėta gėlių puokštė eilinę dieną arba skanus šokoladas po varginančios darbo dienos. Tai tik keletas pavyzdžių. Progomis surengtas netikėtas „surprise party“ arba metinių paminėjimas prabangiame restorane, kurio visiškai nesitikėjote - visa tai yra labai svarbus vyro jausmų parodymas. Nors gali gautis ir taip, kad ta staigmena nėra maksimaliai išdirbta, atsiminkite - jūsų džentelmenas tikrai daug pastangų įdėjo vien į tai, jog kažką suplanuotų. Vertinkite tai, kadangi galite būti užtikrinta, jog staigmenas planuojančiam vyrui jūs tikrai labai rūpite.

Taigi, tokie penki ženklai padės suprasti, ar praleisite visą gyvenimą kartu. Tikimės, kad dabartiniai ar būsimi vaikinai, sužadėtiniai bus būtent tokie ir nereikės blaškytis nuo vieno išrinktojo prie kito.