Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kauno pamokos Vilniui: kinas ir autobusų stotyje

Nuotraukos

Šiandien (2017 10 18) vakare Kauno autobusų stotis vėl taps kino sale. Žiūrovams čia bus demonstruojama filmas „Žmogus, pažinojęs begalybę“.

Du ankstesnius trečiadienius susirinkusieji galėjo stebėti komediją „Kieti bičai“ ir dramą „Praradimas“. Dar vienas kino seansas netradicinėje erdvėje numatytas spalio 25 dieną, 20 valandą.

„Labai smagu Kauno autobusų stotyje girdėti tokį pat šurmulį, koks įprastai tvyro kino salėse, teatruose ar koncertų vietose. Mūsų idėja pasiteisino – žiūrėti filmų susirenka apie 200 žmonių, kai neužtenka vietų, jaunimas įsikuria tiesiog ant grindų ar sėdi ant tiltelio“, – teigė „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

„Kautros“ atstovas sakė, kad trečiadieniniais kino vakarais stengiamasi parodyti, kad autobusų stotis nėra vien atvažiavimo ir išvažiavimo vieta. Taip pat bandoma pakeisti stereotipinį požiūrį, jog viešasis transportas nėra patogus ar modernus.

„Galbūt, pamatę mūsų parką, sužinoję, kaip galima produktyviai ar įdomiai praleisti laiką autobuse, kitos kelionės metu nebegaiš laiko savo automobilyje spūstyje ir, užuot nervinęsi, vykdami „Kautra plius“ autobusais, atsipalaidavę stebės filmą, klausys muzikos, skaitys elektroninius žurnalus ar paplušės prie darbo dokumentų“, – galimybes vardijo M. Sakalauskas.

Kino vakarams autobusų stotyje buvo atrinkti būtent tie filmai, kurie dažniausiai žiūrimi autobusuose tarpmiestinių kelionių metu.

Šįkart susirinkusieji pamatys biografinę dramą, paremtą to paties pavadinimo knyga, apie Indijos skurde užaugusį matematikos genijų Srinivasą Ramanudžaną ir jo mokytoją anglų matematiką G.H. Hardį, apie žmogaus gebėjimus pažinti matematikos pasaulį net neturint galimybių pasisemti žinių iš atrastų teorijų, apie žmogaus genialumo ir intelekto galias.

Per pirmus du kino seansus mūsų partneris „Narvesen“ žiūrovus vaišino kava. „Šiandien „Subway“ pasirūpins, kad kiną būtų galima žiūrėti skaniai pavalgius“, – pasakojo „Kautros“ marketingo grupės vadovas.

Po rekonstrukcijos atsidariusi Kauno autobusų stotis jau spėjo pagarsėti kaip svetinga erdvė įvairiems renginiams. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje koncertavo akordeono virtuozas Martynas Levickis, keleivių laukimo salėje surengtas šurmulingas Teatro dienos minėjimas, pristatytas šiųmetinis Pažaislio festivalis, o prie stoties – naujas „Žalgirio“ krepšinio klubo naujo autobusas.

Artimiausiu metu ketinama atidaryti neįgalių vaikų fotografijos darbų parodą, turima ir kitų originalių sumanymų.