Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Mantas Bartuševičius, gerai žinomas stand-up comedy atstovas, pripažįsta – kartais įmonės baiminasi patikėti rimto renginio vedimą komikui.
Galbūt kai kam pradėti planuoti Naujųjų metų šventę gali pasirodyti kiek ankstoka, bet jeigu norite sėkmingo vakarėlio – dabar yra tinkamiausias laikas imti jam ruoštis.
Tinkamai apgalvotas įmonės renginys – galimybė pasiekti daug skirtingų tikslų.
Kaune, „Žalgirio“ arenoje įsikūrusiame restorane SALA sausio pabaigoje įvyko išskirtinis konkursas, kuriame dėl originaliausios idėjos titulo varžėsi šešios švenčių organizavimo ir dekoravimo komandos.
Straipsniai
Rekordinei Morei prikimšti prireikė 16 ritinių šiaudų
Kas buvo Šv. Valentinas, davęs pradžią šiai gražiai šventei ir kokios tradicijos vyrauja šioje šventėje ...
Norėjau pažiūrėti, kaip atrodo kitos šalys, pagyventi Londone ...
Lyginant su kitomis svarbiausiomis mados savaitėmis, Milano mados savaitė paprastai pasižymi bene didžiausiu polinkiu į nostalgiją, todėl yra dažniausiai kritikuojama dėl visapusiško konservatyvumo
Pra­mo­ga yra pra­mo­ga, ta­čiau šis marš­ru­tas, pa­sak D. But­vy­do, bu­vo su­ma­ny­tas kaip al­ter­na­ty­va au­to­mo­bi­liams
Pernai į šį renginį susirinko virš 300 automobilių ir daugiau nei 750 žmonių
Ketvirtadienio vakarą (birželio 26 d.) įvyko antrasis dainuojamosios poezijos festivalio „Senamiesčio žiogas“ renginys, kuriame koncertavo Vytautas V. Landsbergis, I. Narkutė, grupė „Saulės broliai“ ir Justina Kaminskaitė.
Kas mūsų laukia? Kas dedasi už durų?
Kauniečiai „Gatvės muzikos dienai“ švęsti pasirinko ne tik tradicinį formatą, kuomet įvairiose miesto vietose vyksta nemokami skirtingų muzikinių žanrų atstovų koncertai, bet ir sukurdami neįprastą kūrinį – muzikinį balkoną.