Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Verslo paroda - kodėl verta užsukti?

Ar dažnai lankotės specializuotos, verslui skirtose parodose? Išgirdus apie tikslinei auditorijai, tarkime, tik tam tikriems verslams ar tik tam tikram klientų segmentui skirtą parodą, gali kilti pagunda numoti ranka
Nuotraukos

2018.08.13.

Ar dažnai lankotės specializuotos, verslui skirtose parodose? Išgirdus apie tikslinei auditorijai, tarkime, tik tam tikriems verslams ar tik tam tikram klientų segmentui skirtą parodą, gali kilti pagunda numoti ranka - „Ką ten naujo sužinosiu, juk informacijos gausu internete...“. Vis dėlto esama svarių argumentų, kodėl į verslo parodas užsukti verta - kartą tai padarius, nesunku įsitikinti tokių renginių nauda.

Jei esate reiklūs produktui ir ieškote naujausių, pažangiausių produktų bei geriausių pasiūlymų, atvykti į parodą tiesiog būtina! Juk, siekdami atkreipti lankytojų dėmesį ir pasirodyti kuo geriau, gamintojai parodose paprastai pristato tai, kuo didžiuojasi labiausiai - geriausius ir/ar naujausius savo gaminius bei paslaugas. Jūs turėsite galimybę ne tik susipažinti su rinkos naujovėmis ir tendencijomis, ir taip parengti gaires savo verslo strategijai, bet ir išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią paslaugą. Kitas privalumas - parodoje galėsite iškart gauti visą reikiamą informaciją apie jus sudominusį produktą, pateikti išankstinių užsakymų, atlikti rezervacijas ir pan.

Kitas svarbus argumentas parodos naudai - galimybė iš arti apžiūrėti, paliesti, išbandyti produktą. Juk sakoma, kad vaizdas iškalbingesnis už tūkstantį žodžių, taigi galimybė vienu metu susipažinti su įvairiausiais produktais ir betarpiškai patyrinėti sudominusią paslaugą ar prekę išties verta jūsų laiko. Galėdami gamintojams iškart užduoti rūpimus klausimus ir išsiaiškinti reikiamą informaciją apie produktą, ne tik sutaupysite laiko, bet ir susidarysite išsamų įspūdį - juk bendraujant gyvai, liečiant ir mėginant paslaugą ar gaminį, gali kilti tokių klausimų ar idėjų, kokių vien elektroninis bendravimas neįkvėptų.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad paroda - visų pirma puiki socialinė terpė gana neformalioje aplinkoje užmegzti ir palaikyti verslo ryšius. Žmonės, su kuriais susipažįstame ir pabendraujame gyvai mums įsimena labiau ir kelia didesnį pasitikėjimą, ir labiau motyvuoja plėtoti ryšius su jais, nei beveidžiai užsakovai ar tiekėjai iš interneto platybių. Bendravimas akis į akį, gyvos diskusijos, spontaniškai gimstančios bendradarbiavimo ar naujų produktų idėjos, įkvėpimas ir kūrybinės bei strateginės vizijos plėtojimas drauge - visa tai įmanoma, jei tik apsilankysite parodoje.

Būtent galimybė susipažinti, aptarti verslą neformalioje aplinkoje bei susipažinti su verslo dovanų pasiūla bei paklausa yra pagrindiniai jau trečius metus Vilniuje rengiamos kalėdinės verslo parodos tikslai. Ši paroda - vienintelė Lietuvoje tokios tematikos paroda, skirta būtent verslo segmentui. Joje laukiami įmonių vadovai, rinkodaros specialistai, vadybininkai, ir visi kiti įmonių atstovai, kuriuos domina ruošimasis kalėdiniam laikotarpiui. Čia bus pristatomos verslo dovanos, sveikinimai, biurų puošybos priemonės ir idėjos, šventinių renginių vietos, programos ir t.t. - viskas, ko gali prireikti intensyviu pasiruošimo žiemos šventėms laikotarpiu.