Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Lankytinos vietos

Nors Lietuva yra palyginti nedidelė šalis, nustebsite sužinoję, kiek daug joje galima pamatyti ir aplankyti
Nuotraukos

Nors Lietuva yra palyginti nedidelė šalis, nustebsite sužinoję, kiek daug joje galima pamatyti ir aplankyti. Susipažinti su šalimi galite pasirinkę skirtingus maršrutus – lankydami vien tik UNESCO ar tautinio paveldo objektus arba keliaudami po skirtingus etnografinius regionus, domėdamiesi jų tarme, gyvensenos, elgsenos bruožais, ragaudami autentiškus patiekalus.

Ne mažiau įdomi ir kelionė po pagrindinius šalies miestus. Didžiuosiuose daugiau šurmulio, „miestiškumo“, mažesniuose laikas, atrodo, eina kur kas lėčiau. Pasinaudokite tuo: aplankykite vertingus kultūros ir architektūros paminklus, muziejus, pasivaikščiokite parkuose, pasigrožėkite gamta, ežerais ir upėmis.

Susipažinti su Lietuva galima ir lankant nacionalinius parkus – valstybės valdomas teritorijas, kuriose saugomas kraštovaizdis, savitos gyvenvietės, kultūros vertybės. Lietuvoje iš viso yra penki nacionaliniai parkai – Aukštaitijos, Žemaitijos, Trakų istorinis, Dzūkijos ir Kuršių Nerijos. Ir visi jie labai skirtingi.

Ką veikti mūsų šalyje ras ir tie, kurie nemėgsta ramių poilsinių kelionių. Srauniomis Lietuvos upėmis plaukite baidarėmis, keliaukite po šalį dviračiais, pasižvalgykite skrisdami skraidykle, parasparniu ar oro balionu.

O gal rūpi pamėgti pabėgti iš miesto? Tuomet rinkitės poilsį kaimo turizmo sodybose ir būtinai išmėginkite kubilą po atviru dangumi. Jame nesibaiminant sušalti galima kuo smagiausiai teškentis net ir spaudžiant didžiausiam šalčiui (ir kokia romantika, kai dangus nusėtas žvaigždėmis!).


INFO