Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Pirmąkart Trakuose stiliaus mugė „Fashion bazaar MADA¨

Jau birželio 1 dieną, 10-18 valandomis Trakuose pirmą kartą vyks stilingiausia ir laukiamiausia mados mylėtojų mugė „Fashion bazaar MADA¨.
Nuotraukos

2019.05.30.

Jau birželio 1 dieną, 10-18 valandomis Trakuose pirmą kartą vyks stilingiausia ir laukiamiausia mados mylėtojų mugė „Fashion bazaar MADA¨, kuri pakvies pasiruošti nepamirštamai vasarai papildant savo namų interjerą ir garderobą drabužiais bei aksesuarais iš naujausių 2019 metų kolekcijų. Renginys vyks tradicinės Trakų miesto šventės „Trakų vasara¨ metu.

Pačiame Trakų miesto centre - Vytauto gatvėje vyksiančioje nemokamoje mados mugėje geriausi Lietuvos dizaineriai, kūrėjai ir menininkai pristatys naujausias šiltojo sezono kolekcijas. Ryškiausius 2019 metų vasaros aprangos perliukus pristatys žinomi Lietuvos dizaineriai ir mados namai, tokie kaip „Rudnė¨, „Rito¨ ir kiti. O pasipuošti išskirtiniais aksesuarais kvies papuošalų kūrėjai Adelė Dagytė, „Mari armlet¨, „GG unique¨ ir daugelis kitų žinomų šalies kūrėjų. Visi norintys papuošti ne save, bet savo aplinką čia atras jaukių namų interjero detalių, kurios net ir pasibaigus šiltajam sezonui primins apie nuostabias prabėgusios vasaros akimirkas.

Gegužės 31 - birželio 2 dienomis vyksianti Trakų miesto šventė „Trakų vasara¨ tradiciškai paskelbs apie aktyviojo sezono turizmo pradžią, o birželio 1 dieną, šeštadienį  - stilingiausiu šventės akcentu taps pirmą kartą čia organizuojama mados mylėtojų mugė - „Fashion bazaar MADA¨. Čia lankytojų lauks garsiausi dizaineriai, mados namai, populiariausi papuošalų bei aksesuarų gamintojai, vaikų mados kūrėjai ir kiti žinomi šalies menininkai.