Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kalėdų Senelis saviizoliacijoje – su vaikais bendraus nuotoliniu būdu

Akivaizdu, kad siautėjanti COVID-19 pandemija šių metų Kalėdas pavers visai kitokia švente, nei būdavo įprasta
Nuotraukos

2020.11.13.

Akivaizdu, kad siautėjanti COVID-19 pandemija šių metų Kalėdas pavers visai kitokia švente, nei būdavo įprasta. Be giminės susibūrimų, be renginių lankymo ir net be Kalėdų Senelio. Tiesa, nors šis labai saugosi ir pas vaikus dėl savo garbaus amžiaus nekeliaus, pasirodo, bus pasiruošęs bendrauti nuotoliniu būdu.

Apie galimybę išgelbėti dalelę kalėdinio šventiškumo pandeminiu laikotarpiu prabilo klientų aptarnavimo ir telerinkodaros bendrovės „Planas chuliganas“ vadovas Dovydas Braukyla.

„Manau, kad šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, laukiant geresnių laikų, labai svarbu turėti galimybę generuoti džiaugsmą čia ir dabar. Ypač vaikams ir ypač prieškalėdiniu laikotarpiu“, – sakė. D. Braukyla.

Anot jo, bendrovė tiesioginius tiltus su Kalėdų Seneliu įgyvendindavo ir anksčiau, tik kitokia forma, nei planuojama šiais metais.

„Iki šiol penkerius metus bendradarbiavome su vienu partneriu, veikiančiu mažmeninėje prekyboje. Jo patalpose būdavo įrengiama speciali skambinimo Kalėdų Seneliui vieta, iš kurios ilgabarzdis kasmet sulaukdavo nuo 2 iki 4 tūkst. vaikų skambučių. Tikiu, kad, esant dabartinei situacijai, kai dėl pandemijos renginiai yra ribojami, norinčių paskambinti Kalėdų Seneliui bus kur kas daugiau. Juk tai bus galima padaryti tiesiog iš namų“, – tikino D. Braukyla.

Pasak jo, bendrovė yra technologiškai pasiruošusi įgyvendinti „Skambučio Kalėdų Seneliui“ projektą ir kviečia prie iniciatyvos prisijungti Lietuvos bendroves, kurioms šiais metais taip pat tenka nelengva užduotis – sugalvoti, kaip išsiskirti ir nustebinti klientus kalėdiniu laikotarpiu.

Galimybe vaikams sukurti ypatingo kalėdinio džiaugsmo pandemijos akivaizdoje aktyviai domimasi ir kitose pasaulio šalyse. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje buvo pristatytas projektas „Santa HQ“, kurio vienas iniciatorių – Vikipedijos įkūrėjas Jimmy Walesas. Tiesa, norintys pasinaudoti jo pristatyta galimybe pakalbėti su Kalėdų Seneliu turės sumokėti nuo 10 iki 30 svarų sterlingų.

O lietuviškoji tiesioginė linija su Kalėdų Seneliu, pasak D. Braukylos, turėtų būti nemokama, mat visas išlaidas padengs projekto partneriai.

Planuojama, kad „Skambučio Kalėdų Seneliui“ paslauga turėtų pradėti veikti pirmoje gruodžio pusėje. Žadama, kad vaikai Kalėdų Senelį galės pasiekti tiek garso, tiek vaizdo skambučiais.