Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Vasario 9 d. Kauno „Akropolyje“ atidaryta Barbės paroda, kurioje pristatytos ne tik kolekcinės Barbės, bet ir Barbės įžymybės, apvalesnių formų ir turinčios negalią.
Nuo vasario 9 d. visą mėnesį Kauno „Akropolyje“ veiks unikali „Barbie“ paroda, kur bus galima išvysti kolekcines barbes.
Psichologai pataria, kad dovanų pirkimo karštinė gali būti puiki proga vaikus mokyti ne tik imti, bet ir duoti – įtraukiant juos į dovanų paieškas artimiesiems ir draugams.
Vaikų kambarys – erdvė, kurioje dažniausiai netrūksta chaoso. Jį sukuria aplink besimėtantys žaislai, ne vietoje atsidūrusios kojinės, knygos ir daugybė kitų detalių.
Straipsniai
Vaikai tokie betarpiški, tokie tikri – net sudėtingus žodžius jie paaiškina trumpai, šmaikščiai
J. Fla­na­ga­no kny­gos pa­de­da at­ras­ti skai­ty­mo džiaugs­mą jau­nuo­liams vi­sa­me pa­sau­ly­je
Visi mes norime santarvės ir harmonijos bendravime
Projektas „My Real Buddy“ gamina pliušinius žaislus vaikams pagal jų kurtus piešinius
Šiaulių visuomenės sveikatos centro specialistai sako, jog pradinukų tėveliai turėtų būti ypač atidūs išleisdami vaiką į mokyklą ...
Kai kurie kompiuteriniai žaidimai gali padėti lavinti smegenis: tobulinti strateginį mąstymą bei mąstymo žvitrumą, – teigia Karalienės Marijos koledžo ir Londono universitetinio koledžo mokslininkai.
Jaunimas iš esmės yra imlus naujovėms, šiuolaikinėms technologijoms ...
Vaikų žaidimų aikštelėje prie čiuožynės nuimta danga, todėl vaikai šiuo metu čiuožia tiesiai ant akmens skaldos.
Vanduo, o ne energiniai gėrimai turėtų būti vartojami troškuliui numalšinti ...
Saugumas, saugumas ir dar kartą saugumas. Saugumą galima išskirstyti į dvi sudedamąsias – kas priklauso nuo gamintojo ir kas priklauso nuo mūsų.