Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Vasario 9 d. Kauno „Akropolyje“ atidaryta Barbės paroda, kurioje pristatytos ne tik kolekcinės Barbės, bet ir Barbės įžymybės, apvalesnių formų ir turinčios negalią.
Nuo vasario 9 d. visą mėnesį Kauno „Akropolyje“ veiks unikali „Barbie“ paroda, kur bus galima išvysti kolekcines barbes.
Psichologai pataria, kad dovanų pirkimo karštinė gali būti puiki proga vaikus mokyti ne tik imti, bet ir duoti – įtraukiant juos į dovanų paieškas artimiesiems ir draugams.
Vaikų kambarys – erdvė, kurioje dažniausiai netrūksta chaoso. Jį sukuria aplink besimėtantys žaislai, ne vietoje atsidūrusios kojinės, knygos ir daugybė kitų detalių.
Straipsniai
Jei tėvai gyvena be žalingų įpročių – vaikui lengviau paaiškinti apie svaigalų daromą žalą
Ko organizme trūksta, jei vaikas nori saldžiai?
9 savybes, į kurias būtina atkreipti dėmesį, sprendžiant ar išsirinkta palapinė tau tinka
Filmo kūrėjai kviečia pasinerti į užburiantį, spalvingą ir triukšmingą paukščių pasaulį 3D formatu lietuviškai dubliuotame filme visai šeimai – „Zambezija“
Laimė aplanko tuos, kurie viską daro laiku. Bet kokiam veiksmui yra skirtas tam tikras laikas.
Mokslininkai seniai įrodė, kad šunys turi gydomųjų savybių
Vaikiškas kėdutes galima grupuoti dviem skirtingais būdais – pagal vaiko amžių ir svorį bei pagal rūšį
Ar gydytojai šiandien iš tiesų yra autoritetai? O jeigu dar konkrečiau – ar jų nuomonė ką nors reiškia mamoms, auginančioms jaunąją kartą?
Į pasaulį pradėjus belstis naujai gyvybei dažnu būsimų tėvelių rūpesčiu tampa ne tik artėjanti nežinomybė, bet ir būtiniausių pirkinių gausa. Mažyliui reikia tokių daiktų, apie kurių pirkimą suaugusieji susimąsto tik tada, kai jau tikrai jų reikia.
Vienas svarbiausių ir rimčiausių pirkinių, į kurį dairosi būsimi tėveliai, yra vaikiški vežimėliai. Šios prekės kūdikiams reikalingos bene nuo pirmos jų gyvenimo dienos ir išlieka svarbios gana ilgą laiką.