Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Dvimetis išgelbėjo spintos prispaustą brolį

Dvynių tėvas Ricky Shoff‘as išplatino vaizdo įrašą, perspėdamas vaikų tėvus, jog, siekiant išvengti panašių incidentų
Nuotraukos

Socialiniame tinkle „Facebook“ išplito vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip 2 metų Bowdy‘s Shoff‘as išgelbėja savo dvynį brolį Brock‘ą, ant kurio užvirto spinta su stalčiais.

Spinta ant dvimečio užvirto, kai broliai žaisdami bandė įsiropšti į spintos stalčius. Virsdama spinta prispaudė vieną iš dvynių, tačiau kitas nepasimetė ir išbandė kelis spintos išjudinimo būdus, kol galiausiai jam pavyko nustumti apvirtusį baldą ir išvaduoti brolį.

Incidentas įvyko JAV, Jutos valstijoje, Orem‘e. Incidento metu abu vaikų tėvai buvo kitame kambaryje ir nieko nematė, o kai grįžo pamatė apvirtusią spintą, tačiau kas atsitiko suprato tik peržiūrėję vaizdo įrašą, nes po incidento abu broliai jautėsi gerai.

Dvynių tėvas Ricky Shoff‘as išplatino vaizdo įrašą, perspėdamas vaikų tėvus, jog, siekiant išvengti panašių incidentų, sunkius, tačiau galinčius apvirsti baldus būtina pritvirtinti prie sienos varžtais.

Vartojimo prekių saugumo komisija (angl. Consumer Product Safety Commission; CPSC) perspėja, jog JAV kas dvi savaites miršta po vaiką, kai ant jo užkrenta televizorius ar baldai.

 

Info