Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Naujieji Metai kitaip: kaip sutikti naujus metus saugiai ir įsimintinai namuose?

2020-ieji atnešė daugybę išbandymų kiekvienam, o dabar dėl itin sustiprėjusio karantino ir įsigalėjusių naujų ribojimų, didžiosios metų šventės bus visai kitokios nei įprasta
Nuotraukos

2020.12.29.

2020-ieji atnešė daugybę išbandymų kiekvienam, o dabar dėl itin sustiprėjusio karantino ir įsigalėjusių naujų ribojimų, didžiosios metų šventės bus visai kitokios nei įprasta: negalėsime aplankyti artimųjų, į svečius pasikviesti draugų ar keliauti į ilgai lauktą renginį. Bet ar tikrai šventės šiemet bus vienišos ir liūdnos? Nors švęsime kitaip, tačiau turėsime galimybę atrasti kitų būdų tai padaryti, o ir pinigų sutaupysime išties nemažai!

„Dažnai didžiosios metų šventės baigiasi didelėmis išlaidomis, o kai kuriems netgi skolomis. Švenčių metu žmonės linkę išlaidauti kur kas daugiau nei įprasta ir dažnai nepasveria savo galimybių iš anksto. O už galvos susigriebia tik stuktelėjus Naujiesiems metams. Todėl šie metai bus puiki proga sutaupyti ir atsipūsti nuo perdėto išlaidavimo“, - sako „Credit24“ Klientų patirties valdymo vadovė Donata Stoškuvienė.

Tad ką gi būtų galima nuveikti švenčių išvakarėse namuose, kad nereiktų praleisti viso vakaro žiūrint televizorių, o Naujų Metų šventė taptų įsimintina?

Virtualios vakarienės.

Prasidėjus COVID-19 pandemijai visame pasaulyje prasidėjo sąstingis: visos mėgstamiausios ir labiausiai lankytinos vietos tapo nebeprieinamos. Todėl daugelis visų taip pamėgtų pramogų persikėlė į virtualią erdvę. Virtualios vakarienės – ne išimtis. Daugelis didžiųjų restoranų šventėms ir vakarėliams ruošia specialų meniu, kurį gali pristatyti jums tiesiai į namus ir nuotoliniu būdu, „ZOOM“ arba „Skype“ skambučio metu, papasakoti jums apie kiekvieną degustuojamą patiekalą. 

Tai gali būti itin įdomi pramoga visai šeimai, o ir mamos galės atsipalaiduoti ir skirti laiko sau, o ne vakarienės gaminimui. 

Teminis vakarėlis

Laukiant artėjančių 2021 metų – būkite išradingi! Tad vietoj įprastos vakarienės prie stalo – surenkite teminį vakarėlį, net jei esate tik dviese! Teminis vakarėlis gali būti su minimaliomis dekoracijomis ir žinoma, temą atspindinčiu maistu.

Kelios lengvai įgyvendinamos temos įkvėpimui:

  • Meksika. Ryškios girliandos, aitrieji pipirai, ūsai ir žinoma, nepamirštamieji tacos! Jiems pasigaminti nereikės daug brangių produktų ir laiko. Todėl Meksikos tema yra itin dėkinga kiekvienam vakarėliui.
  • Havajai. Kai trūksta šilumos ir saulės. Spalvingi popierinių gėlių karoliai, gėlėti marškiniai, akiniai nuo saulės ir kokosinis kokteilis rankoje! Beje, čia galite pasidaryti ir Havajų skonių įkvėptų skirtingų kokteilių: su kokosais, ananasais, bananais ar kitais egzotiškais vaisiais. 
  • Japonija. Vakarėlio metu galėsite ne tik gamintis sushi, bet ir mokytis, kaip lankstyti origami ar piešti ant šilko. Tai ne tik smagi, bet kartu įkvepianti ir vaizduotę išlaisvinanti tema. 

Virtualios ekskursijos

Šiandien, kai iš namų išeiti beveik nebegalime, o apie keliones galime tik pasvajoti, virtualios ekskursijos gali būti tikras išsigelbėjimas ir viena iš nedaugelio pramogų. 

Daugelis didžiausių pasaulio muziejų krizės akivaizdoje buvo priversti veikti. Todėl pradėjo organizuoti virtualius turus, kurie tapo labai populiarūs. Tokius turus rengia Salvadoro Dali muziejus, Luvras, Nacionalinio gamtos istorijos muziejus, Vincento Van Gogh muziejus ir dar daugybė kitų, kurių galbūt ne visiems ir pavyktų aplankyti fiziškai. Tad Naujųjų Metų šventimas gali būti skirtas naujoms patirtims!

„Airbnb“ patirtys

Daugelis įprastai Naujuosius pasitikdavo keliaudami. Nors šiandien keliauti galime tikrai labai ribotai, tačiau tai tikrai nereiškia, jog nenusipelnėme ypatingų patirčių. Todėl „Airbnb“ siūlo ne tik viešbučius ar butus, kuriuose galite apsistoti kelionių metu, bet ir išskirtines patirtis, kurias galite išbandyti būdami savo namuose!

  • Mokykitės piešti tradicines Balio salos šešėlių lėles. Sužinokite daugiau apie šios nuostabios salos Indonezijoje kultūrą ir tradicijas. Vietinis Balio salos gyventojas virtualios pamokos metu papasakos apie Balio kultūrą ir tradicijas bei išmokins piešti ir karpyti tradicines šešėlių teatro lėles. Tai gali būti įsimintina pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems vos už kelias dešimtis eurų. 
  • Išmokite kepti tikrą prancūzišką bagetę su Paryžiaus kepyklėlės savininku. Vos už 28 eurus galite turėti puikią virtualią pamoką, kurios metu kepėjas Iš Prancūzijos papasakos apie tradicinės prancūzų bagetės ypatybes ir parodys, kaip ją galite išsikepti patys savo namuose. 
  • Magiški triukai! Vos už 28 eurus galite nustebinti savo vaikus ir visą šeimą įspūdingais ir magiškais kortų triukais, kuriuos jums demonstruos tikras magas iš Los Andželo. 
  • Muzika tik jums. Jei pasiilgote tikros muzikos, ispanų muzikantas surengs pasirodymą tik jums  už 16 eurų. Kas gali būti geriau pasitinkant Naujuosius metus?