Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Ieškomas nuomininkas: turtingas ir vienišas

Londone įsikūrusi nekilnojamojo turto agentūra žada surasti „tobulus namus tobulų gyventojų draugijoje“
Nuotraukos

Londone įsikūrusi nekilnojamojo turto agentūra žada surasti „tobulus namus tobulų gyventojų draugijoje“. Vienintelės sąlygos, kurias turite atitikti – būti jauni ir turtingi.

Nuomos kompanijos „Capital Living“, įsikūrusios pietvakarių Londone, savininko Adam Goff teigimu, žmonėms siūloma unikali dalijimosi vienu butu patirtis. Įmonė skelbiasi siekianti sukurti „rinktinę bendruomenę žmonėms, kurie nori užmegzti pažintis su kitais žmonėmis“. Kaip juokauja britų portalo „Dailymail“ žurnalistai, išvertus tai galėtų reikšti „pažintis su snobiškais buto draugais, tačiau jei pats esi snobas.“

Susigundžiusieji gali rinktis kambarį viename iš 22 siūlomų gyvenamųjų būstų. „Capital Living“ siūlo apsigyventi Viktorijos stiliaus namuose tokiuose rajonuose kaip Clapham, Balham ir Fulham.  

Skelbiama, jog už vidutinišką 1,050 svarų mokestį nuomininkas galės būti užtikrintas, jog butu dalinsis su 21-39 metų amžiaus asmenimis, kurių karjera klestinti, ir kurie mėgsta vakarėlius.

„Matę britų realybės šou „Made in Chelsea“, kuriame užfiksuoti turtingiausio Londono jaunimo gyvenimai, ir ieškantys kažko panašaus, dažnai nežino, kaip tai įgyvendinti“, - sako A. Goff: „Nemanau, kad turi būti snobas, jog į mus kreiptumeisi, tačiau jaunas ir turtingas – būtų neblogai.“

Nuomos agentūros atstovas siūlomas paslaugas apibūdino kaip „socialinę patirtį“. Vyro teigimu, jauni profesionalai Londone dažnai ieško ko nors, su kuo galėtų drauge žiūrėti televizorių, išeiti atsigerti alaus ar grįžus namo po sunkios darbo dienos užsisakyti maisto į namus.

Kompanija savo potencialius nuomininkus vadina „nariais“ – tarsi jie priklausytų ekskliuzyviniam klubui, tokiam kaip „Soho House“. Tiesa, agentūra nepriima porų – baiminamasi, jog jos nesugadintų socialinės atmosferos. Visi susidomėję pirmiausia turi sudalyvauti pokalbyje kompanijos biure, esančiame Clapham rajone, idant būtų įsitikinta, jog šie tikrai nepriekaištingai įsilies į bendruomenę.

Būstų nuomotojų didžiausias košmaras – vakarėliai – „Capital Living“ nuomojamuose būstuose yra aktyviai skatinami. Pastaroji naktis, kurioje linksminosi A. Goff kartu su savo darbuotojais ir aibe nuomininkų, vyko prestižiniame naktiniame klube „Mahiki“, kurį yra pamėgęs princas Haris.