Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Nuotakos ploja rankomis: vienoje scenoje pasirodys 14 vestuvinių suknelių dizainerių

Trečiadienio vakarą prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama” tapo mados meka - čia pasirodė per 200 manekenių, kurios pretendavo tapti vestuvinių ir vakarinių suknelių modeliais „Išteku lt Wedding Fashion Show”.
Nuotraukos

2019.09.19.

Trečiadienio vakarą prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama” tapo mados meka - čia pasirodė per 200 manekenių, kurios pretendavo tapti vestuvinių ir vakarinių suknelių modeliais „Išteku lt Wedding Fashion Show”. Būtent čia 14 vestuvinių suknelių dizainerių ir užsienio ženklų atstovų parodys naujausias 2020 vestuvinės ir proginės mados kolekcijas.

Netradiciniai sprendimai


“Naujoji kolekcija išsiskirs akvarelės piešiniais ant vestuvinių suknelių, kurie rankomis siuvinėti pagal mano lietas akvareles, - apie būsimą kolekciją prasitarė ką tik tapybos studijas pabaigusi dizainerė iš Šiaulių Raimonda Silė. - Jos bus labai lengvutės, romantiškos, skirtos nuotakai, kuri išteka paplūdimyje, kažkur užsienyje.”

Mados namų VAMP dizaineris Arvydas Videika šypteli, kad būsima kolekcija ne tik graži, bet, kaip visuomet, itin kokybiška, nes audiniai austi specialiai jiems, pats modelis „išdirbtas” iki tobulumo, tad, jaukauja, nuo podiumo galima eiti tiesiai į vestuves.

Vestuvių mados studijos „Diva” ir „D’Dress” antrą kartą kooperuojasi ir pristatys bendrą kolekciją, kurioje nuskambės žinomiausi pasaulyje vestuvinės mados ženklai. „Turėsime tokias vestuvines sukneles, kurias žurnalas „Vogue” išaukštino iki padebesių ar modelius, kurie dar niekad nebuvo pristatyti ant podiumo. Tikrai turime ką parodyti ir laukia daugybė įspūdingų vestuvinių suknelių”, - nedaugžodžiavo mados studijų atstovės Daiva Šimkevičienė, Agnė Martinkėnaitė ir Tatjana Lavrinovič.

Dizainerė Paula Poderytė daug laiko praleidžia Turkijoje, todėl ir kolekcija bus įkvėpta būtent Stambulo, joje laukia daug arabiškų motyvų. Tiesiai į atranką iš Kinijos grįžo ir „Tiulio fėja” dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, modelius taip pat sau rinkosi Egidijus Rainys, o jiems padėjo renginio koordinatorė Renata Mikailionytė.

Nauju kampu

„Pirmą kartą pristatysiu kolekciją be nėrinių, gėlių ar kitų romantiškų detalių. Bus lygūs audiniai, siluetai labiau minimalistiniai, šiek tiek net griežti. Tai vestuvinės suknelės šiuolaikiškai, drąsiai, pasitikinčiai savimi nuotakai, kuri nori atsiskleisti. Kelinta tai kolekcija? Palaukite, leiskite paskaičiuoti... O, tai mano penktoji vestuvinių suknelių kolekcija”, - džiaugėsi netikėtu jubiliejumi MORTA dizainerė Inga Miltienienė.

Agnė Deveikytė atvirkščiai, iš jai būdingo minimalizmo pasuko į nešiojamos mados ir vakarinių modelių simbiozę: „Lauks daug raukinių, dramatiškų formų, minimalistinių siluetų, stambių detalių, kaip didelės rankovės, plačios suknelių apačios.”

Kitaip atsiskleisti žada ir su romantiškomis vestuvinėmis suknelėmis siejama dizainerė Aida Kapočiūtė, kuri žada scenoje parodyti priešingybę - didesnės apimties, drąsesnių formų vestuvines sukneles.

„Reda Couture” dizainerė Reda Budvilaitienė tęsia praėjusiais metais pradėtą kolekciją pavadinimu „Laimės rūmai”. Nors pavadinimas tas pats, modeliai bus visai kiti. Kolekcijoje bus daug proginių drabužių, bet jau vietoj pastelės atsiranda ryškios spalvos, japoniški motyvai.

Ieško skirtingų modelių

Debiutuojanti dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė lieka po paslapties skraiste: „Šiandien atrankoje ieškau nestandartinių modelių, galbūt tamsesnio gymio, nebūtinai labai aukštų ar lieknų, nes, manau, kad kiekviena nuotaka yra unikali ir nestandartinė. Kolekcija irgi bus netradicinė, galiu tik prasitarti, kad laukia uždari siluetai ir tikrai ne viena staigmena.”

Vieni dizaineriai dairėsi itin aukštų manekenių, kitiems buvo svarbi ne išvaizda, o charizma, merginų drąsa.

„Kadangi dabar merginos dažniausiai tuokiasi nuo 25 iki 35 metų amžiaus, norisi kad ir modeliai būtų šiek tiek vyresni, nes vestuvinei suknelei, kaip mes sakome, „išnešti”, reikia patirties, kurios neturi jaunos 15-16 metų merginos”, - pritarė ir D.Šimkevičienė.

„Išteku lt Wedding Fashion Show” vyks spalio 18 dieną 18 val. parodų rūmuose „Litexpo”, kaip įžanginė vestuvių parodos „Išteku.lt” dalis. Kolekcijas pristatys „Madam pareis vėliau” dizaineris Liutauras Salasevičius, „Tiulio fėja”, E.Rainys, I.Miltienienė, VAMP, A.Kapočiūtė, „Diva” ir „D’Dress”, R.Silė, Diana Nevedomskytė, P.Poderytė, S.Budaitė-Petrašiūnienė. Į jų pristatymus kviečiama ne tik kviestinė publika,

Nuotraukų autorius Gediminas Gražys