Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Piešimo konkurso dalyvio darbas papuoš lietuviškų kvepalų pakuotę

Artėjant gražiausiai metų šventei, vienas iš piešinių konkurso „Belaukiant kvepiančių Kalėdų” dalyvių sulauks ypatingos staigmenos - jo piešinys papuoš kitų metų lietuviško kalėdinio kvapo pakuotę.
Nuotraukos

2018.12.19.

Artėjant gražiausiai metų šventei, vienas iš piešinių konkurso „Belaukiant kvepiančių Kalėdų” dalyvių sulauks ypatingos staigmenos - jo piešinys papuoš kitų metų lietuviško kalėdinio kvapo pakuotę. 

Viena didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja „Aromika” kartu su „SPECIAL” startuoliu pirmą kartą Lietuvoje vykdo piešinių konkursą, kurio dalyviai gali tikėtis netradicinio prizo - jų kalėdinis darbas papuoš „Aromika” kvapų pakuotę. „Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai piešinių konkurso dalyvio darbas atsidurs ant kvepalų pakuotės, - pasakoja Lukas Pačėsas, UAB „Aromika” atstovas. „Dalinamės šventinėmis nuotaikomis su visais piešimo entuziastais ir kviečiame dalyvauti tiek vaikus ir suaugusiuosius, tiek mėgėjus bei profesionalus ir įkelti darbus, atliktus pačiomis įvairiausiomis priemonėmis: pieštukais, kreidelėmis, akvarele ar net kompiuterinėmis programomis.”

Darbus į konkursą iki gruodžio 26 d. 24 val. galima kelti atsisiuntus „SPECIAL App” programėlę iš App Store arba Google Play el. parduotuvių.

Piešinių vertinimas vykdomas taip pat netradiciškai. Savo ir kitų dalyvių piešinius vertina patys piešimo konkurso dalyviai, balsuodami už jiems patinkančius ir taip išrinkdami konkurso nugalėtoją. „Džiaugiamės pradėdami „SPECIAL” programėlės veiklą su tokiu gražiu kalėdiniu žaidimu" - pirmu projektu džiaugiasi „SPECIAL” startuolio įkūrėjas ir vadovas Donatas Bubinas. „Konkursui suprogramavome ir įjungėme naujovišką sprendimą, kuomet dalyviai realiu laiku gali matyti kokią vietą konkurse užima jų piešinys ir kas už jį balsuoja. Tokių ir panašių rinkodaros sprendimų, kuomet į dalyvavimą įtraukiamas vartotojas, pasiūlysime ir kitais metais”, - planuoja D. Bubinas, - „o šiais metais kviečiame visus piešiančius paskubėti - nupiešti ir dar iki Kalėdų įkelti piešinius, o jų draugus ir kitus besidominčius piešimu - balsuoti už jiems patinkančius kūrybinius darbus „SPECIAL” programėlės konkurso paskyroje.”

Piešinių konkurso „Belaukiant kvepiančių Kalėdų” nugalėtojas bus paskelbtas po Kalėdinių švenčių.

UAB „Aromika" - tai antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė, kuri yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir į Ispanijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Didžiosios Britanijos rinkas. UAB „Aromika" kuria ir parduoda ne tik kvepalus, namų kvapus, kišeninius kvepaliukus, vonios druskas, bet orientuojasi ir į verslo klientus, kurie ypač vertina UAB „Aromika“ patalpų kvėpinimo paslaugą. 

„SPECIAL" - tai nauja lietuvių startuolio kuriama pramoginė programėlė skirta smagiai leisti laiką išmaniųjų telefonų pagalba: dalyvauti žaidimuose, konkursuose, iššūkiuose. Programėlę kuria jauna ir veržli lietuvių komanda, planuojanti Lietuvos ir užsienio įmonėms pasiūlyti naujų rinkodaros priemonių įtraukiant savo klientus ir vartotojus. Žmonėms „SPECIAL App" programėlė - tai smagių pramogų vietą jų telefone.

---

Nuotraukose: Piešinių konkurso „Belaukiant kvepiančių Kalėdų” dalyvių darbai (leidžiama publikuoti viešai)

Straipsnio kategorijos