Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Viešnagė naujuosiuose „Tientos“ namuose

Flamenko šokių klubas „Tientos“ mūsų skaitytojams jau puikiai pažįstamas
Nuotraukos

Flamenko šokių klubas „Tientos“ mūsų skaitytojams jau puikiai pažįstamas. Mes stebėjome įspūdingą merginų pasirodymą Vilniaus gatvėje, lankėmės jų koncerte Šlapelių muziejuje, žavėjomės šokėjų judesiais ir choreografija didžiojoje Vilniaus Universiteto scenoje, o prabėgusį savaitgalį pagaliau pasitaikė proga užsukti į naujuosius „Tientos“ namus, įsikūrusius Vilniuje, A. Jakšto gatvėje.

Kaip ir priklauso „šeimyniniam“ „Tientos“, namai nėra labai dideli, tačiau būtent todėl jie yra nepakartojamai jaukūs. Ribos – scena ir žiūrovai – čia neegzistuoja. Kiekvienas „Tientos“ merginų pasirodymas tai tarsi didelės, gausios šeimos ir draugų būrio susitikimas.

Žinoma, yra koncertų, kuriuose reikia sėdėti tyliai ir ramiai, paplojant nebent pasirodymui pasibaigus, tačiau kalbant apie flamenko pageidautina pamiršti visą lietuvišką santūrumą ir drovumą. Čia reikia pasijausti karšto kraujo pietinių šalių gyventoju ir ne tik stebėti pasirodymą, bet ir jame dalyvauti – ploti, trypčioti į taktą, šaukti „Ole“ ir kitaip reikšti savo teigiamas emocijas. Būtent teigiamas, nes kamerinėje, jaukioje „pagrindinėje“ salėje, kuri kitu metu tampa šokių pamokų aikštele, kitokių emocijų tą vakarą nebuvo.

Įdomu tai, kad tiek tie, kurie į „Tientos“ pasirodymą atėjo puikiai žinodami kur eina, tiek tie, kurie užsuko netikėtai, pamatę skelbimus ir susidomėję, tik peržengę naujųjų klubo namų slenkstį iškart persismelkė ispaniška dvasia, ispanišku temperamentu – emocijos per kraštus liejosi ne tik „scenoje“, bet ir žiūrovų salėje. Jeigu iš pradžių naujai atėję dar kiek baugiai dairėsi aplinkai, tai jau po pirmųjų merginų ir joms akomponuojančių muzikantų pasirodymų nebetilo plojimai, muzikantams ir šokėjoms pritariantys trepsėjimai ir šūksniai „Ole“.

Valanda, nes būtent tiek truko nemažai jėgų pareikalavęs pasirodymas, prabėgo nejučia. Po paskutinio merginų šokio salėje susirinkę žmonės neskubėjo skirstytis, manydami, kad tai – tik dar viena pertraukėlė ir persirengusios šokėjos grįš „į sceną“ bei pratęs savo siautulingus, gal vis dar kiek neįprastus, tačiau užburiančius ir dėmesį patraukiančius šokius.

Deja, šis pasirodymas, kaip ir ankstesni, visgi turėjo baigtis, tačiau matant besiskirstančių žiūrovų emocijas, girdint jų dalinimąsi įspūdžiais buvo aišku, kad jie mielai dar ne kartą sugrįš į nedidelius, tačiau labai jaukius naujuosius „Tientos“ namus. Galbūt pasižiūrėti naujo merginų pasirodymo, o galbūt netgi prisijungti prie pačių šokėjo... Tad iki susitikimo.

 

 

 

Prim.lt