Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Šiaulių rajono moksleiviai varžėsi dažasvydžio turnyre

Dažasvydžio turnyre pergalę šventė Naisių pagrindinės mokyklos moksleiviai
Nuotraukos

Šiaulių rajonas. Praėjusią savaitę Naisių kaime įvyko jau antrasis Šiaulių rajono ugdymo įstaigų dažasvydžio turnyras „Šiaulių rajono policijos komisariato viršininko taurei“ laimėti. Renginyje panoro dalyvauti 14 komandų, kurias sudarė moksleiviai iš Ginkūnų, S. ir V. Zubovų, Naisių, Bazilionų, Meškuičių, Kairių, Šilėnų, Bubių, Pakapės, Aukštelkės, Kuršėnų Pavenčių, Daugėlių, Dirvonėnų, Drąsučių mokyklų. Išbandyti savo jėgas atvyko ir Gruzdžių vaikų socializacijos centro auklėtiniai.

Po atkaklios varžybų kovos pergalės džiaugsmu dalijosi salės šeimininkai – Naisių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos taurėmis už dalyvavimą dažasvydžio turnyre.


Varžybų dalyviai džiaugėsi, kad galėjo ne tik dalyvauti dažasvydžio turnyre, bet ir turėjo galimybę nuvykti į Naisiuose esantį žirgyną, apžiūrėti kaimelio muziejų. Po įspūdžių kupinos dienos moksleiviai šildėsi karšta Naisių mokyklos bendruomenės paruošta arbata ir Ginkūnų mokyklos virėjų išvirta koše.Jolanta GRUBLIAUSKAITĖ