Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

R. Žiauberytė pripažinta absoliučia bikini fitneso kategorijos pasaulio čempione

Lietuvos rinktinė dalyvavo IFBB pasaulio fitneso čempionate Lenkijoje
Nuotraukos

Lietuvos rinktinė dalyvavo IFBB pasaulio fitneso čempionate Lenkijoje. Šis čempionatas istorinis, kadangi buvo iškovoti du absoliučių čempionių titulai – Virginija Kaminska (Vilniaus VKKRKS, treneris Nojus Liutikas) laimėjo aukso medalį kūno fitneso iki 163 cm kategorijoje bei triumfavo kūno fitneso absoliučioje kategorijoje, o Ramona Žiauberytė (Šiaulių „Fortūna“, treneris Arūnas Vandys) – laimėjo aukso medalį bikini iki 172 cm kategorijoje ir buvo pripažinta absoliučia bikini fitneso kategorijos pasaulio čempione.

Aukso medalį vyrų figūros iki 173 cm kategorijoje iškovojo Renatas Suleimanovas (Marijampolės „Tauras“, treneris Rinaldas Česnaitis). Bronza bikini virš 172 cm kategorijoje pasipuošė Neda Silkinytė (Vilniaus „Dubinas team“, treneriai Deividas Dubinas ir Kristina Narbutaitytė). Ketvirti buvo Asta Kaukaitė (bikini virš 172 cm kategorija, Vilniaus „Fitness LT“) ir Simonas Pužas (vyrų figūra virš 182 cm kategorija, „Tauras“). Į finalininkų gretas pateko ir šeštąją vietą užėmė Modestas Kungys (raumeningos vyrų figūros kategorija, Kauno „Kūno kultas“).

Sandra Kazlauskienė (bikini iki 160 cm kategorija, „Fortūna“) buvo aštunta, Diana Žiaugaitė (wellness iki 163 cm kategorija, „Tauras“) užėmė devintąją vietą. Į geriausiųjų dešimtukus atskirose kategorijose pateko ir dešimti buvo Skaistė Danilevičiūtė (bikini iki 160 cm, „Dubinas team“), Lina Kudrickė (bikini iki 169 cm, Šiaulių „Fit House“), Laura Maslauskienė (kūno fitnesas virš 168 cm, Jurbarko „Progresas“) ir Edvinas Tuinyla (vyrų figūra iki 179 cm, Kauno „A-Team“). Dvylikti buvo Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas iki 168 cm, „Fortūna“) ir Artūras Zikis (vyrų figūra iki 182 cm, „Progresas“).

Bendroje čempionato įskaitoje Lietuva užėmė penktąją vietą, į priekį praleidusi tik Ukrainą, Rusiją, Lenkiją ir Kiniją.