Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Aktyviai leisti laisvalaikį – sportuoti, bėgioti ar šokti – gali ir turi ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės.
Atėjus žiemai gatvėse sutinkama kur kas mažiau bėgikų nei vasarą, tačiau pasiryžusių lauke bėgti šaltuoju metu – kasmet vis daugiau.
Artėjant vasarai suintensyvėja daugumos gyvenimo ritmas, o ypatingai – jaunimo.
Nejudrumas atsiliepia ne tik mūsų svoriui ar sportinei formai, tačiau ir sąnariams, kurie apie save primena tiek įvairiais skausmais, tiek ir bendru sąstingiu.
Straipsniai
Kaip jau esame rašę, yra sporto šakos, varžybos ir netgi čempionatai,
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) paskelbė, kad didžiausia Lietuvos žiemos sporto šakų šventė sudrebins Druskininkus. Šio sezono Lietuvos žiemos sporto ir pramogų sostine nominuotame mieste 2015 m. vasario 14 d. įvyks „LTeam“ žiemos olimpinis festivalis. Antrus metus iš eilės organizuojamo festivalio dalyviai galės išbandyti dešimtis skirtingų žiemos sporto šakų, pramogų ir rungčių.
Pernai į šį renginį susirinko virš 300 automobilių ir daugiau nei 750 žmonių
Gražu, kad mūsų tautiečiai domisi sportu ir patys aktyviai sportuoja, tačiau kiek liūdna, kad tuo pat metu šešėlyje lieka
Įdomu tai, kad turnyras, apie kurį, tikėtina, šiandien daugelis išgirs pirmą kartą, vyksta jau
„Sportas yra kilnesnis reiškinys, iš savo prigimties jis yra visai kas kita nei agresija
Aušrelė ir Virginijus Visockai su savo auklėtiniais po sėkmingų varžybų
Pietų Korėjos dizaineris Jeabyun Yeon teigia išradęs deguonies kaukę, kuri plaukiant išgauna kvėpavimui reikalingą orą tiesiog iš vandens.
„Delfino“ plaukimo mokykla tikisi, kad projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviams užsiėmimai patiko, nes treniruotes tęsia Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos pradinukai
Amerikiečių mokslininkai žurnale „Neurology“ paskelbė duomenis apie tai, kad pasikartojanti smegenų trauma, kurią dažniausiai patiria sportininkai ...