Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kaip atostogaujant nelikti tuščia pinigine

Prasidedant atostogų metui visi svajojame apie įsimintinas vasaros išvykas, tačiau kritiniu tašku tampa veiklos ir biudžeto planavimas. Natūralu, kad kelionės neapsiriboja tik pasivaikščiojimais ar poilsiu paplūdimyje.
Nuotraukos

2018.06.06.

Prasidedant atostogų metui visi svajojame apie įsimintinas vasaros išvykas, tačiau kritiniu tašku tampa veiklos ir biudžeto planavimas. Natūralu, kad kelionės neapsiriboja tik pasivaikščiojimais ar poilsiu paplūdimyje. Dažnai jos apima ir apsipirkimą, ekskursijas, nardymą ar kitas veiklas, o norint visa tai nuveikti, gali prireikti nemažai išlaidų. Tačiau įmanoma suplanuoti svajonių atostogas ir nelikti tuščia pinigine.

Paprastai rekomenduojama kelionėms taupyti iš anksto, tačiau realybė tokia, kad susitaupyti ne visada pavyksta. Jei paskutinę minutę turimo biudžeto atostogoms atrodo mažai arba kyla nerimas, kaip teks išgyventi likusį mėnesį iki atlyginimo, skaitmeninių finansinių paslaugų įmonė „Credit24“ dalijasi patarimais, kaip išvykti į taupesnes, bet ne mažiau įsimintinas atostogas.

Išnaudokite paskutinės minutės pasiūlymus

Daugelis lietuvių svajoja apie poilsį užsienyje, nors tolimesnės kelionės reikalauja kiek didesnių išlaidų. Tačiau šiuo metu įvairius kelionės pasiūlymus teikiančių kelionių agentūrų ar internetinių tinklalapių pasirinkimas itin platus, tad išvykas lengva pasirinkti atsižvelgiant į bet kokį asmeninį biudžetą, o net labai prieinamas kainas galima gauti pasirenkant paskutinės minutės kelionės pasiūlymus.

„Jau kuris laikas atostogų kainos auga, daugelis nespėja sutaupyti reikiamos sumos svajonių atostogoms. Tačiau truputį paieškojus ar užsisakius naujienų prenumeratą, nesunku rasti protingos kainos pasiūlymų, bet reaguoti reikia greitai. Žinoma, geriau iš anksto būti atsidėjus pinigų tokiems pasiūlymams išnaudoti, tačiau tarp mūsų klientų pasitaiko atvejų, kai skolinamasi būtent specialiam atostogų kelionės pasiūlymui“, – komentaru dalijasi „Credit24“ klientų aptarnavimo vadovė Donata Stoškuvienė.

Viešbutį iškeiskite į butą

Augant populiarumui internetinių puslapių, kuriuose apgyvendinimo klausimą sprendžia daugelis šių laikų atostogautojų, to priežastys akivaizdžios. Dažnai nakvynės kitų žmonių nuomojamuose namuose yra daug pigesnės nei viešbučių kambariai, tačiau gyvenimo juose kokybė – nė kiek ne prastesnė.

Neretai jų šeimininkai duoda ne tik neįkainojamų patarimų apie lankomą vietą, bet ir aprūpina naujais rankšluosčiais ar net maisto produktais. Nors buto nuomos paieškos užima daugiau laiko, tačiau galite rasti kur kas mažesniam biudžetui palankesnį sandorį. Nuomojant butą su šeima ar draugais turėsite galimybę gaminti namuose, tad neišlaidaujant kavinėse ženkliai sutaupysite. Be to, ši viešbučio alternatyva bus daug autentiškesnė ir erdvesnė, kas džiugins esant ilgesnėje nei savaitgalio kelionėje.

Būkite pasiruošę nenumatytoms kelionių išlaidoms

Nors planuojant atostogas stengiamasi iš anksto numatyti išlaidas bei atidžiai susidėlioti kelionės biudžetą, visiems kartais pasitaiko susidurti su neplanuotomis nemaloniomis situacijomis, kai reaguoti reikia nedelsiant. Kad įvykus vagystei ar kitam nelaimingam atsitikimui išvengtumėte nereikalingo galvos skausmo, „Credit24“ primena pasirūpinti atsarginiu finansiniu rezervu.

Nelaikykite visų pinigų banko kortelėje – jei ją kelionėje pamestumėte, būkite įsidėję pakankamai grynųjų pinigų ir laikykite juos atskirai nuo kortelės. Susitarkite su artimaisiais, jog įvykus nemaloniam atsitikimui, jie bus pasiekiami ir pasiruošę jums padėti.