Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Gyvenimo džiaugsmo pripildančios atostogos – ne tik vasarą

Rudens ir žiemos sezonai viliote vilioja bent trumpam pradingti ten, kur nepasiveja lietuviška dargana. Šis metų laikas idealiai tinka šiltiems kraštams lankyti. Pigūs skrydžiai į Milaną ir kitus magiškai gražius Europos miestus padės prikaupti tiek pozityvumo, kad jo pakaks iki kitos vasaros.
Nuotraukos

2017.11.10

Rudens ir žiemos sezonai viliote vilioja bent trumpam pradingti ten, kur nepasiveja lietuviška dargana. Šis metų laikas idealiai tinka šiltiems kraštams lankyti. Pigūs skrydžiai į Milaną ir kitus magiškai gražius Europos miestus padės prikaupti tiek pozityvumo, kad jo pakaks iki kitos vasaros.

Didžiausi kelionių vėsiuoju periodu privalumai

Gražiausi žemyno miestai vilki ne vieną kostiumą. Vasarą ir žiemą jie puošiasi skirtinga panorama ir atmosfera, todėl tą patį miestą verta aplankyti kelis sykius per metus. Didžiulis atostogų rudenį ir žiemą privalumas – galimybė pamatyti, kaip iš tiesų gyvena turistų antplūdžio nebevarginami miestiečiai. Taip pat tai reiškia laisvesnius viešbučius ir pramogų erdves.

Dalis Europos miestų net ir žiemą išlaiko lietuviškos vasaros šilumą. Tai – puiki proga kompensuoti saulės šviesos stygių. Jei vasarą negalite išsivaduoti iš didesnio darbų krūvio, kelionės šiuo metu leis iki valios pasidžiaugti visais šiltojo sezono atributais. Gerokai mažesnės kainos padės drąsiau pasilepinti visais kurortų siūlomais malonumais.

Dar vienas privalumas, kurį suteikia pigūs skrydžiai – didžiosios metų šventės. Jei svarstote jas pasitikti svetur, dar spėsite į lėktuvus, skriejančius link šventinio sūkurio. Daugelis Europos miestų jau netrukus pasipuoš įmantriausiomis kalėdinėmis girliandomis, įsijungs širdį džiaugsmo pripildančią muziką, apsivilks karnavaliniais drabužiais ir apsistatys nuo autentiškų gaminių virstančiais prekystaliais. Tebeieškantiems idėjų, kuo nustebinti artimuosius tai taps tikru išsigelbėjimu.

Kur keliauti ir ką nuveikti?

2017 m. rudenį ir žiemą kelionių ekspertai ypač rekomenduoja aplankyti senuosius Europos miestus.

Milanas, Italija

Finansų ir mados centras – puikus pasirinkimas prieššventiniam apsipirkimui. Naujausių dizainerių kolekcijų pristatymai, garsiausios pasaulio parodos, daugybė SPA bei grožio centrų leis pasidžiaugti visais žemiškais malonumais. Pigūs skrydžiai į Milaną puikiai tinka ir senosios miesto auros paieškai. Beklaidžiodami po kalėdines muges, apžiūrėkite gracingąją gotikinę Duomo katedrą, įspūdingus kultūrinius lobynus saugančią, neregėta prabanga tviskančią Sforcų pilį, į UNESCO sąrašą įtrauktą Šv. Marijos Maloningosios bažnyčią.

Rodas, Graikija

Pats miestas ir visa sala – tikra vasariškų atradimų oazė. Vidutiniškai 300 dienų per metus čia būna saulėtos. Nuobodžiauti Rode – tiesiog neįmanoma. Nežemiškai gražus Drugelių slėnis, UNESCO saugomas viduramžiškas miestas, ant uolos įsitaisęs Monolito kaimas tėra keli įkvėpimo šaltiniai idealioms atostogoms. Būtinai užsukite į smagias kalėdines muges, pasigėrėkite senutėlėmis bažnyčiomis bei minaretais, Magistrų rūmais, Mandrakio uostu. Įspūdžius neabejotinai papildys gurmaniškas Viduržemio regiono maistas ir vynas.

Sevilija, Ispanija

Jei tikėtume legendomis, šį miestą įkūrė Heraklis. Apžiūrinėjant gausų kultūrinį palikimą, šia idėja patikėti yra lengva. Andalūzijos sostinė rudenį ir žiemą džiugina švelniu klimatu. Dienomis galite gėrėtis Trianos tiltu, panorama, atsiveriančia iš katedros bokšto, karališkais rūmais, lauktuvių kraitę pildyti autentiškais pirkiniais iš Gyvačių gatvės, o vakarais – mokytis flamenko šokio judesių. Jei dievinate „Sostų karus“, pigūs skrydžiai leis nuskristi ir apžiūrėti vietas, filmuotas šiam serialui.

Valeta, Malta

Mažutėlė šalies sostinė saugo neįtikėtinai daug kultūros turtų. Žiemą temperatūra čia retai kada nukrinta žemiau 10 laipsnių. Senutėlės katedros ir bažnyčios, bastionai, aikštės, rūmai bei pilys, uostas, galybė įdomių muziejų – miesto pasididžiavimas, kurio galite pasigrožėti ir vėsiuoju metų laiku.

Hamburgas, Vokietija

Hamburge žiema pakankamai švelni, kad leistų mėgautis tikra kalėdine dvasia ir apžiūrėti žymiausias miesto vietas. Šventinių mugių organizatoriai – nuostabūs nuotaikos ekspertai. Be to, čia sutiksite mažiau žmonių nei didesniuose šalies miestuose. Prisisėmę šventiško ūpo, nepamirškite apžiūrėti Šv. Mykolo bažnyčios, rotušės, Miniatiūrų bei kitų netradicinių muziejų.

Pigūs skrydžiai į Milaną ir kitus Europos miestus – tobulas planas išskirtinėms rudens ir žiemos atostogoms. Puiki nuotaika, šiluma, unikali patirtis, noras sugrįžti vėl – tai, kas padės nuostabiai užbaigti šiuos ir pradėti kitus metus.