Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kokie yra svarbiausi vestuvių planavimo darbai?

Artėja vestuvių metas, todėl daugelis būsimų nuotakų dėlioja paskutinius akcentus savo šventei ir susiduria su daugybę klausimų.
Nuotraukos

2018.04.06.

Artėja vestuvių metas, todėl daugelis būsimų nuotakų dėlioja paskutinius akcentus savo šventei ir susiduria su daugybę klausimų. Šį savaitgalį parodų rūmuose „Litexpo” vykstančioje grožio industrijos parodoje „Pelenė” specialiai įrengta vestuvių sala „Išteku lt", kurioje galima sulaukti atsakymų iš geriausių vestuvių srities specialistų ir pabaigti, o kitiems - pradėti, planuoti savo svajonių šventę. Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį organizuojant vestuves?

Žinoma, pirmiausia reikia išsirinkti vestuvių datą ir numatyti biudžetą. Kai nusprendėte šiuos dalykus, galite pradėti organizuoti savo šventę. Kitas svarbus darbas - pasvajokite, kokios šventės nori abu. Ar tai didžiulė puota dvare? O gal mažytė šventė artimųjų rate? Norite švęsti gamtoje ar stilingame restorane mieste? Apie tai, kaip išsirinkti vietą šį savaitgalį galite pasikonsultuoti su geriausio mažo viešbučio ir SPA Lietuvoje „Europe Hotel Awards" gavusiais „Harmony Park" atstovais.

Išsirinkus vestuvių vietą, apkalbėjus vestuvių tematiką susitikite su dekoratoriais, kaip jūsų svajonę galima paversti realybę. Vienas iš garsiausių stebukladarių, su gėlėmis kuriančių įspūdingas kompozicijas yra „Flower Couture by Mantas Petruškevičius" įkūrėjas Mantas Petruškevičius. Būtent jis šiam savaitgaliui dekoruoja „Išteku lt" vestuvių stendą, kuris nustebins kiekvieną lankytoją.

Svarbiu dekoro elementu šiuolaikinėse vestuvėse yra ir saldus stalas. Jeigu anksčiau jis būdavo nukraunamas šakočiais ir daugiaaukščiais tortais, dabar siūloma rinktis naujoviškus, stilingai atrodančius desertus. Kokios saldaus stalo tendencijos parodos "Pelenė" metu patars kulinarijos studijos „Čiop Čiop" virtuvės meistrai. Jie žada, kad bus galima ne tik pasitarti, bet ir paragauti!

Vienas iš pagrindinių darbų nuotakoms - išsirinkti vestuvinę suknelę. Todėl net trys žinomi dizaineriai parodos metu eksponuos savo kurtas vestuvines sukneles. Paskutinių kolekcijų modelius parodys Egidijus Rainys, mados namų „Vamp” dizaineris Arvydas Videika, „Ingrid Inži" dizainerė Ingrida Naujokė, o Liutauras Salasevičius pristatys renginių organizatorei Ingai Budrienei kurtą įspūdingą suknelę santuokos įžadų atnaujinimui.

Pats svarbiausias vestuvių simbolis yra vestuviniai žiedai, kurie daugybę metų primins apie šią svarbią dieną. Juvelyrikos namų „Fashion Gold" specialistai parodos metu kvies apžiūrėti ir pasimatuoti per 1000 vestuvinių žiedų modelių, o svajojantiems apie unikalų jų dizainą - patars į ką svarbu atkreipti dėmesį. Taip pat kvies pasigrožėti įspūdingu vestuviniu žiedu su 4 ct deimantais ir bendrai kartu su dizainere I.Naujoke sukurta angelų kolekcija „Iš širdies į širdį“.

Visą savaitgalį vyksiančioje parodoje būsimi jaunavedžiai galės nemokamai pasikonsultuoti su vestuvių planuotoja, apžiūrėti, pasitarti ar tiesiog rasti naujų idėjų savo tobulai šventei. O planuojančius vestuves kitais metais vestuvių paroda „Išteku lt" lauks spalio 20-21 dienomis.