Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Prasidėjo didžiausia vestuvių paroda

Parodų rūmuose „Litexpo” šį savaitgalį vyksta didžiausia vestuvių paroda „Išteku.lt”, kurioje jaunavedžiai kviečiami susiplanuoti vestuves per vieną dieną
Nuotraukos

2018.10.20.

Parodų rūmuose „Litexpo” šį savaitgalį vyksta didžiausia vestuvių paroda „Išteku.lt”, kurioje jaunavedžiai kviečiami susiplanuoti vestuves per vieną dieną. Čia savo paslaugas siūlo, konsultuoja ir pataria vestuvių planuotojai, dekoratoriai, fotografai, renginių vedėjai, muzikantai, grožio specialistai, įvairių pramogų teikėjai, juvelyrikos ekspertai ir visi kiti, kurių reikia planuojant vestuves.

1000 vestuvinių suknelių

Renovuotuose 1 ir 2 rūmuose įsikūrusi paroda išsiskiria savo įspūdingumu - didžiosios salės centre ore kabo didžiuliai audiniai, kurie primena besiskleidžiantį gėlės žiedą. Tokią ekspoziciją sukūrė floristas Mantas Petruškevičius, pats esantis parodoje ir bendraujantis su lankytojais.

Dizainerė Ramunė Piekautaitė specialiai parodai sukūrė tris naujus vestuvinių suknelių modelius, kurie atspindi tris skirtingas nuotakas.

Žurnalas „L’Officiel mada” kviečia pirmuosius pavartyti naują, spaustuvės dažais kvepiantį numerį, o 17 val. - pabendrauti su žunalo vyriausiaja redaktore Agne Jagelavičiūte.

Daugiausiai nuotakų dėmesio sulaukia „Wedding Bazaar” - vestuvinių suknelių išpardavimo erdvė. Čia suknelę galima įsigyti iš buvusių nuotakų ir už 50 Eur, o taip pat pavyzdinius, niekad nedėvėtus ankstesnių kolekcijų modelius pristato Lietuvos dizaineriai. Organizatoriai skaičiuoja, kad turgelyje kabo beveik 1000 vestuvinių suknelių.

Dvi dienas vyks nemokami seminarai, kur patarimais dalinsis patyrę ir žinomi specialistai: Laura Vagonė, Inesa Borkovska, Kristina Kaikarienė, Viktorija Šaulytė ir daugelis kitų

Vakare - įspūdingas šou

Šiandien vakare vyks įspūdingas dizainerių pasirodymas „Wedding Fashion Show”. Naujausias vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijas rodys „Mas924”, „Vamp”, „Tiulio Fėja”, Aurelija Beliakaitė, „Pronovias”, DIVA, „D’Dress”, Liutauras Salasevičius, Airida Skrick, „Reda Couture”, Egidijus Rainys, Aida Kapočiūtė.

Podiume bus galima pamatyti ne tik išskirtinius kūrinius, bet ir žinomus žmones. „Mas924” dizainerės Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės kurtas vestuvines sukneles rodys Karolina Meschino, Julija Steponavičiūtė, Gabrielė Martirosianaitė, Rasa Žukauskaitė, Danguolė Stančikaitė.

„Tiulio fėja” dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kurtos vestuvinės suknelės šleifą neš aštuonios mažos princesės.

Žinomus užsienio vestuvinių suknelių kūrėjus pristatančios vestuvių mados studijos DIVA ir „D’Dress” ant scenos pakvies „Misis Pasaulis” Tatjaną Lavrinovič ir buvusį modelį Editą Lavrinovič bei besilaukiančią Salomėją Grigonę.

Vestuvių paroda vyks dvi dienas - lankytojai laukiami iki sekmadienio 17 val.