Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

PATIKIMUMO GARANTAS, UAB

Įmonių buhalterinės apskaitos paslaugos Įmonių steigimas, reorganizavimas pertvarkymas, likvidavimas
Kontaktiniai duomenys
Traidenio g. 34
08116 Vilnius
tel.: +370 5 2497754, +370 5 2498420
faks.: +370 5 2496035
mob.: +370 699 97114
info@pgk.lt
www.pgk.lt
Įmonės darbo laikas
I-IV 09:00-12:30 ir 13:30-18:00, V 09:00-12:30 ir 13:30-17:00
Raktiniai žodžiai
Buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonių registravimas, pertvarkymas, likvidavimas, reorganizavimas, buhalterinė apskaita, mokesčių paslaugos,
Nuotraukos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2017.01.19       Peržiūrėta: 4123    

UAB „PATIKIMUMO GARANTAS“ yra apskaitos, mokesčių ir finansines paslaugas teikianti įmonė. Mūsų įmonę atstovauja ilgametę patirtį turintys buhalteriai ir mokesčių specialistai, savo praktines žinias išugdę įvairaus profilio bei pačių sudėtingiausių įmonių finansinėje apskaitoje. Mes galime pasidžiaugti sėkmingu bendradarbiavimu ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio verslininkais, suteikiant jiems aukščiausios kokybės paslaugas ir sprendimus. Įmonės konsultantai gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir patarti visais Lietuvos, Europos Sąjungos apskaitos, mokesčių, taip pat tarptautinio apmokestinimo klausimais.

Šiuolaikinio verslo pasaulyje sprendžiant įmonės finansinės apskaitos tvarkymo problemą susiduriama su problema – samdyti individualų apskaitos specialistą, ar patikėti apskaitos tvarkymą juridiniam asmeniui. Šiam sprendimui priimti būtina įvertinti visas „už“ ir „prieš“ lemiančias aplinkybes. Remiantis dabartine rinkos analize, taip pat ir "PATIKIMUMO GARANTO" manymu, Jums siūlomas apskaitos tvarkymas įmonės pagalba yra pranašesnis:

  • kiekvieną probleminį klausimą sprendžia grupė specialistų;
  • mėnesinis mokestis yra mažesnis už individualaus buhalterio išlaikymo kaštus;
  • įmonė sumažina riziką individualaus buhalterio nekompetencijos atveju;
  • komercinės paslapties apsaugą užtikrina paslaugų sutartis;
  • galimos žalos riziką padengia civilinės atsakomybės draudimas.

Tvarkant finansinę apskaitą  klientui tereikia pateikti pirminius apskaitos dokumentus, kurių surinkimą "PATIKIMUMO GARANTAS" gali organizuoti pats. Apdorojus pirminius apskaitos duomenis, mūsų įmonė paruošia visas ataskaitas ir deklaracijas ir pristato atitinkamoms institucijoms (VMI, SODRA, Statistikos departamentas ir kt.). Jeigu Jūsų apskaita buvo tvarkoma netinkamai ar Jūs nesate tikras buvusio apskaitos darbuotojo kompetencija, mūsų įmonė yra pajėgi Jūsų apskaitą revizuoti ir sutvarkyti.  Pastaruoju metu jaučiamas didelis finansinės analizės paslaugų poreikis: mes galime Jums pateikti pardavimų pelningumo, turto ar savininkų nuosavybės grąžos ir kitų rodiklių apskaičiavimus, įvertinti Jūsų būsimą partnerį ar skolininką.

"PATIKIMUMO GARANTAS" nesikoncentruoja vien tik į techninę apskaitos paslaugą, kaip dauguma mūsų konkurentų. Šiandieninės Lietuvos verslininkų galimybės dažnai pareikalauja įvairiapusės kvalifikacijos ir netradicinių sprendimų. Nuolat besikeičiantys teisės norminiai aktai, nauji ES reikalavimai yra didelis sunkumas individualiai samdomam darbuotojui. PATIKIMUMO GARANTAS visas šias problemas sprendžia kartu su advokatų kontora.

PATIKIMUMO GARANTAS savo klientams siūlo visą paslaugų kompleksą, o pasirinkdami mus Jūs galite apsibrėžti gautinų paslaugų apimtį pagal asmeninius Jūsų poreikius. Siūlydama savo paslaugas mūsų įmonė išvaduoja Jus nuo aukščiau aptartų rūpesčių ir leidžia sukoncentruoti visas pajėgas į Jūsų pagrindinį tikslą.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Kodėl verta buhalterinę apskaitą patikėti mums?
Siūlydama savo paslaugas mūsų įmonė išvaduoja Jus nuo aukščiau aptartų rūpesčių ir leidžia sukoncentruoti visas pajėgas į Jūsų pagrindinį tikslą
Įmonės steigimas, įmonės likvidavimas ...
Sandorio įvertinimas ...
Finansinių ataskaitų (metinių, tarpinių, konsoliduotų) auditas
Patikimas buhalterinės apskaitos paslaugų tiekėjas
Mūsų įmonę atstovauja ilgametę patirtį turintys buhalteriai ir mokesčių specialistai
Domina buhalterijos paslaugos? Klauskite mūsų.
Rengiame (kuriame) veiklos ir verslo planus
UAB steigimas Lietuvoje yra pakankamai painus: ketinančius pradėti savo verslą iš tiesų gali išgąsdinti kalnai popierių, kuriuos teks užpildyti, ir biurokratijos koridoriai, kuriuos teks pereiti
Išskirtinis patogumas klientui
Analizė ir konsultacijos
Steigiame UAB, VŠĮ , Vilniaus mieste
Paslaugas teikiamos mažoms ir vidutinėms įmonėms
Mums rūpi buhalterijos paslaugų kokybė
Buhalterinės apskaitos tvarkymas
Visos buhalterinės paslaugos