Rikonetas, UAB

Rikonetas - ROWE atstovas. Kopijavimo aparatai, kopijavimo aparatų nuoma, biuro įranga, kasečių pildymas, spausdintuvai, projektoriai, IT technika.
Kontaktiniai duomenys
Savanorių pr. 163
LT-50174 Kaunas
tel.: +370 37 337408
faks.: +370 37 337409
info@rikonetas.lt
www.rikonetas.lt
Įmonės darbo laikas
I-IV 8:00–17:00; V 8:00–16.00
Raktiniai žodžiai
Kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai, kopijavimo aparatų nuoma, spausdintuvai, kopijavimo aparatų techninė priežiūra ir remontas,
Kitos kategorijos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2021.01.24       Peržiūrėta: 9447
UAB „RIKONETAS“ yra įgaliotas Vokietijos kompanijos ROTH + WEBER GmbH (ROWE) atstovas Lietuvoje, oficialus RICOH atstovas, taip pat Hewlett-Packard, Brother, Xerox prekybos ir techninio aptarnavimo partneris Kauno regione. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo žinias, kad Jums iškilusios problemos būtų sprendžiamos kuo efektyviau ir operatyviau. Tarp įmonės ilgalaikių klientų yra įmonės nuo nedidelių biurų iki stambių Valstybinių institucijų ir verslo klientų. Savo paslaugas teikiame Kaune ir Kauno regione, Jurbarke, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Birštone, Prienuose, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Raseiniuose ir Ukmergėje.
.

KOPIJAVIMO IR DAUGIAFUNKCINIAI APARATAI, KOPIJAVIMO APARATŲ NUOMA

Mes parduodame ir suteikiame garantiją: kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai, spausdintuvai, ROWE brėžinių skeneriai ir spausdintuvai, faksai, tiražavimo aparatai. Kopijavimo aparatų nuoma - tai patogus ir paprastas būdas turėti poreikius atitinkančią kopijavimo, spausdinimo ir skenavimo techniką savo biure be jokių pradinių investicijų. Galime pasiūlyti greitus spalvinius (35-45 psl/min.) ir įvairaus greičio vienspalvius (20-50 psl/min.) daugiafunkcinius kopijavimo aparatus, sukomplektuoti pagal Jūsų poreikius.
.

SPAUSDINTUVŲ KASETĖS, SPAUSDINTUVŲ KASEČIŲ PILDYMAS

Visų eksploatacinių medžiagų biuro įrangai tiekimas: kopijavimo aparatų toneriai, spausdintuvų ir fakso aparatų kasetės, terminės juostelės, rašalo kasetės. Originalios ir kitų gamintojų medžiagos. Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas ir atnaujinimas, kasečių būgnų, mikroschemų keitimas. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas už konkurencingą kainą, operatyvus aptarnavimas, profesionalų konsultacijos. Kasečių pildymas - būdas sutaupyti. Pildome daugelio gamintojų rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasetės. Atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją. Jeigu esatę įsikūrę Kaune, kasečių paėmimas ir atvežimas Jums papildomai nieko nekainuos, kasetes greitai pristatysime tiesiai į Jūsų ofisą Kauno rajone. Kasečių paėmimo ir pristatymo Kauno apskrityje sąlygos derinamos.
.

ROWE BRĖŽINIŲ SKENERIAI, BRĖŽINIŲ LANKSTYMO ĮRANGA

Taip pat pjaustyklės, brėžinių spausdintuvai ir kopijavimo aparatai, eksploatacinės medžiagos.
.

MULTIMEDIJA PROJEKTORIAI, PROJEKTORIŲ MONTAVIMAS

Mes parduodame ir suteikiame garantiją: multimedija projektoriai, interaktyvios lentos, projektorių lempos. Interaktyvių lentų, vaizdo projektavimo sistemų ir multimedija projektorių įrengimas. Diegiame interaktyvius sprendimus biurams, mokymo įstaigoms, namams. Tiekiame daugelio Lietuvoje parduodamų multimedia projektorių atsargines dalis. Norint visiškai išnaudoti projektoriaus ir priedų (ekranų) teikiamas galimybes, projektorius turi būti montuojamas ir paruošiamas darbui atsižvelgiant į gamintojo nurodomas rekomendacijas ir konkrečių modelių techninius ypatumus. Mūsų specialistai turi patirties diegiant vaizdo projektavimo sistemas tiek švietimo ir verslo segmentuose, tiek privatiems vartotojams, todėl gali Jums sumontuoti vaizdo projektavimo sistemą, apmokyti personalą.

PREKYBA KOMPIUTERIAIS IR KOMPIUTERINE ĮRANGA

IT ūkio priežiūra: kompiuterių remontas, programinės įrangos priežiūra, parametrų atstatymas.
.

KOPIJAVIMO APARATŲ, SPAUSDINTUVŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS

Spausdintuvų, fakso aparatų, kopijavimo aparatų techninė priežiūra, remontas. Kopijavimo aparato techninė priežiūra ne tik užtikrina sklandų ir nepertraukiamą darbą, bet ir padeda taupyti Jūsų pinigus: laiku neatliekant techninės profilaktikos darbų ir nekeičiant besidėvinčių dalių, jos gali turėti įtakos kitų funkcinių mazgų gedimams.