Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Laivavedžių gildija, VšĮ

Laivavedžių kursai. Šventė vandens prieglobstyje.
Kontaktiniai duomenys
Europos pr. 122
Kaunas
tel.: +370 603 48139
mob.: +370 603 48139
info@laivasvakare.lt
www.laivasvakare.lt
Įmonės darbo laikas
I - VII 0 - 24 val
Raktiniai žodžiai
Laivas VAKARĖ, Romo uosto prieplauka, Plaukiojimas kateriu, Laivavedžių rengimo kursas, poilsis Kaune, renginiai Kaune, laisvalaikis Kaune, pramogos Kaune,
Pagrindinės kategorijos
Nuotraukos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2024.05.21       Peržiūrėta: 4193    

Laivavedžių rengimo kursai Kaune

Pramoginių laivų laivavedžių rengimo kursai, laivavedžių kvalifikacijos tobulinimo kursai, individualūs laivavedžių kursai.


..Šventė vandens prieglobstyje – tai Jums gali suteikti kateris „Vakarė“. Tai naujas, tik 2008 metais pastatytas ir nuleistas į vandenį didelis komfortiškas kateris, kuris dabar plaukioja Kauno mariomis.

Apie 6 tonas sveriančiame 12 metrų ilgio ir 4 metrų pločio kateryje telpa daug žmonių. Laivas yra puikiai pritaikytas smagiam pasiplaukiojimui. Katerio viduje yra įrengta šventėms pritaikyta kajutė-salė, baras-virtuvėlė, šaldytuvas, tualetas. Galėsite pasijusti tikrais keliautojais – juk žmonės leidžiasi į keliones per jūras panašaus dydžio jachtomis. Bet galėsite padaryti tai linksmai – kateryje „Vakarė“ yra puiki garso aparatūra.

Viršutiniame laivo denyje yra įrengta apžvalgos aikštelė. Iš ten Jūs galite pasigėrėti puikiais Kauno marių vaizdais, pabūti gamtoje. Kateris „Vakarė“ yra puiki vieta smagiai atšvęsti gimtadienius, mergvakarius ar bernvakarius, tiesiog smagiai praleisti laiką su draugais.

Maršrutai po Kauno marias

    ► Į Meilės įlanką.
    ► Į Rumšiškes.
    ► Į Kruonio hidroelektrinę.
    ► Naktinius plaukiojimus Kauno mariomis.

Plaukiojant Kauno mariomis maršrutą ir kelionės laiką Jūs galite pasirinkti ir patys.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Kursai, norintiems valdyti pramoginius laivus