Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Kasmet griežtėjant Aplinkos apsaugos reikalavimams, buitinės technikos, elektros ir elektronikos įrangos atliekų surinkimo ir perdirbimo užduotys didėja.
Edward Cooper, „Revolut“ Mobiliųjų technologijų vadovas, reaguodamas į pasaulines naujienas apie ICO reklamos draudimus ir paskutinius kriptovaliutų kainų svyravimus
Balandžio 1 d. keičiasi automobilių numerio ženklų sudarymo tvarka. Nuo šiol taksi ir istoriniai numeriai bus baltos spalvos.
Singapūras Lietuvos startuoliams tampa pasiekiamas ranka ir gali suteikti impulsą verslo proveržiui.
Bankinis sektorius neabejotinai išgyvena labai įdomų laikotarpį – ilgą laiką nekitusiame bankų horizonte atsiranda vis daugiau naujų žaidėjų, kurie iš pradžių savo pasiūlymais gali net lengvai apstulbinti.
Į užsienio universitetus norintys stoti abiturientai nerimauja dėl to, kad studijoms bei pragyvenimui jie neturės lėšų. Nors mokslai svetur nėra pigūs, studijos svetur šiuo metu yra nesunkiai išpildoma svajonė.
„Sony“ pristato naujos kartos „Xperia“ telefonus – serijos flagmaną „Xperia XZ2“ ir kompaktiškesnę jo versiją „Xperia XZ2 Compact“.
Kristupas Sabolius: „Gyvūnai yra daug protingesni, negu pasakoja mėsos ir kailių pardavėjai“
Elektroninėje erdvėje dažnėjant įvairiems sukčiavimo ir duomenų nuskaitymo nusikaltimams, Londone įkurtas fintech startuolis „Revolut“ tobulina savo saugumo sistemą
Šakių kultūros centras atkurtos Lietuvos šimtmečio proga ėmėsi neeilinio sumanymo – susitikti ir kartu švęsti net keturias dienas kviečia visus pasaulio zanavykus.
Lietuvos inovatyviems verslams atsiveria unikali galimybė pasisemti patirties startuolių šalyje Izraelyje
Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, Lietuva pirmauja Europoje pagal sergamumą meningokokine B tipo infekcija.
Turbūt vargiai rastum bent vieną žmogų kuris nebūtų išbandęs nė vienos loterijos rūšies. Loterijas supa ne tik įvairiausi mitai, bet ir įdomiausi faktai.
Planuojama, kad šiemet rugsėjį Vilniuje duris atvers ir pirmieji naujos kartos moduliniai vaikų darželiai.
Kovo mėnesio pradžioje paskelbusi apie visose šalies vaistinėse pradedamą informacinę kampaniją „Tabletė – ne saldainis“, idėjos iniciatorė, Lietuvos vaistinių asociacija, sulaukė daugelio kitų organizacijų palaikymo.
2018-ųjų rudenį Šiauliuose, Metalistų gatvėje, iškils nauja ~ 14 000 kv. m, 2 aukštų gamykla.
Kinijos sukurtas gintaro žaliavos deficitas atslūgo, o žaliavos kaina stabilizavosi. Į klasterį susibūrę Lietuvos gintaro juvelyrikos gamintojai eksporto rinkas užkariauja su prekės ženklu „Amber made in Lithuania“.
Artėjant Kovo 11-ąjai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai svarbu prisiminti ir tuos, kurie kovojo už mūsų Laisvę, išsaugojo viltį tūkstančiams, kad bus atkurta Lietuvos nepriklausomybė ir padėkoti jiems.
Ankstyvą ketvirtadienio rytą Gedimino prospektu ėję vilniečiai galėjo nustebti: Lukiškių aikštės pakraštyje atsirado dviejų metrų aukščio nukirstą piramidę primenantis paminklas.
„Kiekviena gėlytė bus dekoruota Swarovski kristalais. Apdarą puoš net keli šimtai rožinės spalvos kristalų (kitos spalvos ir negalėjo būti – juk tai Barbės suknelė)"
Visame pasaulyje žmonės gyvena susikūrę savus taupymo įpročius – kai kuriose šalyse gyventojai pinigų toli gražu neleidžia kasdien, o taupyti renkasi tiek grynaisiais, tiek ir įvairiais kitais būdais.
Ar kada nors pagalvojote, kad tradiciškai įmonėse rengiami pasitarimai galėtų vykti kitaip? Pavyzdžiui, plaukiojant baseine, einant pėsčiomis ar kopiant į kalnus?
„Revolut“ paskelbė, kad iki kovo 11 dienos visi nauji vartotojai savo pirmąją kortelę su pristatymu gaus nemokamai.
Jau šį pavasarį Lietuvos pradinių klasių moksleiviai apie gamtą mokysis netradiciškai.
Jei pasirinkote savo atostogas planuoti savarankiškai, į pagalbą pasitelkite dažnai naudojamus prietaisus, kurie jūsų kelionę pavers dar įsimintinesne.